• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Alle accessoires voor uw netwerk

In deze categorie kunt u alle belangrijke accessoires vinden voor uw netwerk. Denk bijvoorbeeld aan PoE adapters, stroomadapters, antennes en montagemateriaal voor uw access points. Bent u op zoek naar een specifieke accessoire? Neem dan contact op met onze netwerk experts.

Advies? Bel: 030 - 65 85 125
79 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
Canopii PoE Adapter & UTP Kabel image

Canopii PoE Adapter & UTP Kabel

24Watt 802.3at/ PoE+ PoE Adapter & Cat5e UTP Kabel

  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten 
  • 802.3af en 802.3at compatible
  • PoE Adapter inclusief cat5e UTP kabel

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ruckus Power Adapter 12v 1A image

Ruckus Power Adapter 12v 1A

Voor R300, R310, R320, R350, R500, R510, R600 en ZoneFlex 7321, 7352 en 7372

  • Levert 12 volt en 1 ampére aan stroom
  • Werkt op netstroom
  • Geschikt voor de access points van Ruckus 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ruckus Power Adapter 12v 2A image

Ruckus Power Adapter 12v 2A

Voor R550, R610, R710, E510, M510 en ZoneDirector 1200

  • Levert 12 volt en 2 ampére aan stroom
  • Werkt op netstroom
  • Geschikt voor diverse access points van Ruckus 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Ruckus Bracket 902-0120-0000 image

Ruckus Bracket 902-0120-0000

Voor R850, R750, R730, R720, R710, R610, R550, R510, R350, R320 en R310

  • Muur/plafond beugel
  • Inclusief schroeven en pluggen​
  • ​Geschikt voor R320, R510 en R610​

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Teltonika DIN Rail Kit PR5MEC11 image

Teltonika DIN Rail Kit PR5MEC11

Compacte DIN Rail Kit voor modems, routers, gateways en switches van Teltonika

  • Kunststof DIN Rail kit
  • Inclusief 2 schroeven

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Teltonika Power Supply PR3PDNP0 image

Teltonika Power Supply PR3PDNP0

12W DIN Rail Power Supply voor routers en gateways van Teltonika

  • Levert 12 volt en 1.67 ampére aan stroom
  • 35 mm DIN Rail

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius 12V/2A stroomadapter image

EnGenius 12V/2A stroomadapter

Voor de EnGenius ECW220, ECW230, EWS357AP en EWS377AP

  • Poweradapter die 12 volt en 2 ampére levert
  • Werkt op netwerkstroom 
  • Is geschikt voor de EnGenius ECW220, ECW230, EWS357AP en EWS377AP 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius 12V/1A stroomadapter image

EnGenius 12V/1A stroomadapter

Voor de EnGenius ECW115, ECW120 en EWS385AP

  • Poweradapter die 12 volt en 1 ampére levert
  • Werkt op netwerkstroom
  • Is geschikt voor de EnGenius ECW115, ECW120 en EWS385AP

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius EPA5006GAT image

EnGenius EPA5006GAT

Gigabit PoE+ Adapter

  • Gigabit PoE(+) (802.3af/at) adapter
  • Uitgangsvermogen 30 watt
  • Wand- en muurmontage mogelijk

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii Splitter 2,4 GHz 3-way image

Canopii Splitter 2,4 GHz 3-way

Voor het aansluiten van 3 antennes

  • Voor het aansluiten van 3 antennes
  • Geschikt voor 2,4 GHz
  • Hulpmiddel om 360º dekking te realiseren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-TNC(M) connector  image

Canopii RP-TNC(M) connector

Een RG58 connectorset van 5 connectoren

  • Zelf monteren van antenne kabel
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58
  • Set van 5 connectoren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-TNC(M) connector  image

Canopii RP-TNC(M) connector

Een RG213 connector die per 5 verkocht wordt

  • Zelf montage voor bijvoorbeeld een Cisco,Senao of Linksys AP
  • Geschikt voor type HDF400/ RG213
  • Set van 5 connectoren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-SMA connector  image

Canopii RP-SMA connector

RG58 connector set van 5 connectoren

  • Bedoeld voor het zelf monteren van antennekabel 
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58
  • Set van 5 connectoren

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zelfvulcaniserende tape  image

Zelfvulcaniserende tape

Maakt connectoren weerbestendig (25mmx3m)

  • Zelf-vulcaniserend (= zelf uithardend)
  • Weerbestendig
  • Anti-corrosie

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii N-female connector  image

Canopii N-female connector

Antennekabel connector set bestaande uit 5 connectoren

  • Geschikt om zelf antennekabel te maken
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii Antenneverloopstekker image

Canopii Antenneverloopstekker

N(M)->N(M) adapter (5 pack)

  • Geschikt voor het koppelen van twee antennekabels met een N(F)-connector
  • Set van 5 connectoren

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Tegelvoet + mast - 1 meter image

Tegelvoet + mast - 1 meter

t.b.v. universele antennemontage

  • 1 meter lange antenne standaard
  • Eenvoudig te plaatsen op platte daken
  • Geschikt voor allerlei soorten antennes 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii Verloopconnector image

Canopii Verloopconnector

5x RP-SMA(F) -> RP-TNC(M)

  • Verloopconnector om een externe antenne met RP-SMA male connector aan te sluiten op uw access point met RP-TNC female connector
  • Set van 5 connectoren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-SMA connector image

Canopii RP-SMA connector

Een connector set van 5 stuks voor RP-SMA -> N-Female

  • Antennekabel voor aansluiten op een apparaat met een RP-SMA-antenne-connector
  • Set van 5 connectoren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-LR image

TP-Link TL-SM5110-LR

10 Gigabit SFP+ Module Singlemode

  • Singlemode
  • Golflengte: 1310 nm
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-SR image

TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module

  • 10 gigabit SFP+ module met een maximale doorvoersnelheid van 10 Gbps
  • Geschikt voor een full duplex glasvezelkabel met LC/UPC connector
  • Geschikt voor SFP+ switches zoals de TP-Link JetStream 3700 serie switches

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Teltonika Power Supply Auto image

Teltonika Power Supply Auto

Voor routers en gateways van Teltonika

  • Deze carkit maakt de routers en gateways flexibel inzetbaar
  • 1,5 meter lange kabel

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Teltonika Power Supply PR3PUEU3 image

Teltonika Power Supply PR3PUEU3

9W EU Power Supply voor Teltonika routers

  • Levert 9 volt en 1 ampére aan stroom
  • 2 meter lange kabel
  • Geschikt voor RUT240, RUT850, RUT950, RUT955, RUT300 en TWS110

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PoE160S image

TP-Link TL-PoE160S

PoE+ Injector Adapter

  • Voldoet aan de 802.3at/af standaard
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten
  • Heeft een bereik tot 100 meter

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
IgniteNet ICC-PoE-4805-EU image

IgniteNet ICC-PoE-4805-EU

48V Passive PoE

  • PoE Adapter voor MetroLinq Point-to-Points
  • Levert 48 volt passieve PoE
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Mediaconverter voor enkel (simplex) of multi-mode (duplex) glas naar koper

  • Mediaconverter om glasvezelverbindingen om te zetten naar koperverbindingen en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van cat 5, 5e en 6
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC210CS image

TP-Link MC210CS

Media convertor van glasvezel naar koper en vice versa

  • Zet 1000BASE-LX/LH glazvezel om naar 100Base-T koper
  • Geen frame nodig
  • Uitgerust met auto MDI/MDI-X

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC200CM image

TP-Link MC200CM

Mediaconvertor om multi-mode glasvezelkabel om te zetten naar koper

  • Mediaconverter om multi-mode glasvezel om te zetten naar koper media en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van Cat 5 en 5e 
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321B image

TP-Link TL-SM321B

Gigabit SFP Module Singlemode

  • Gigabit SFP module die een doorvoersnelheid tot 1.250 Mbps levert
  • Geschikt voor single mode glasvezelkabels met LC/UPC connector 
  • Kan voor elke switch gebruikt worden

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM311LS image

TP-Link TL-SM311LS

Gigabit SFP Module Singlemode

  • Gigabit SFP Module met een doorvoersnelheid tot 1,25 Gbps
  • Geschikt voor single mode glasvezelkabels met LC/UPC connector 
  • Compatible met TP-Link switches

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM311LM image

TP-Link TL-SM311LM

Gigabit SFP module Multimode

  • Singlemode
  • Golflengte: 850 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE2412G image

TP-Link TL-POE2412G

24V Passive PoE Adapter

  • Levert 24 volt passieve PoE 
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten
  • Word door netwerkspanning gevoed 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
79 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact