• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Accessoires

Hier vind u alle noodzakelijke accessoires om het meeste uit uw netwerk te halen. U kunt onder andere PoE voeding vinden, stroomadapters, montagemateriaal voor uw access points en antennes als ook antenne splitters.

Advies? Bel: 030 - 65 85 125
61 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
Canopii Splitter 2,4 GHz 3-way image

Canopii Splitter 2,4 GHz 3-way

Voor het aansluiten van 3 antennes

  • Voor het aansluiten van 3 antennes
  • Geschikt voor 2,4 GHz
  • Hulpmiddel om 360º dekking te realiseren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-TNC(M) connector  image

Canopii RP-TNC(M) connector

Een RG58 connectorset van 5 connectoren

  • Zelf monteren van antenne kabel
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-TNC(M) connector  image

Canopii RP-TNC(M) connector

Een RG213 connector die per 5 verkocht wordt

  • Zelf montage voor bijvoorbeeld een Cisco,Senao of Linksys AP
  • Geschikt voor type HDF400/ RG213
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-SMA connector  image

Canopii RP-SMA connector

RG58 connector set van 5 connectoren

  • Bedoeld voor het zelf monteren van antennekabel 
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Zelfvulcaniserende tape  image

Zelfvulcaniserende tape

Maakt connectoren weerbestendig (25mmx3m)

  • Zelf-vulcaniserend (= zelf uithardend)
  • Weerbestendig
  • Anti-corrosie

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii N-female connector  image

Canopii N-female connector

Antennekabel connector set bestaande uit 5 connectoren

  • Geschikt om zelf antennekabel te maken
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii Antenneverloopstekker image

Canopii Antenneverloopstekker

N(M)->N(M) adapter (5 pack)

  • Geschikt voor het koppelen van twee antennekabels met een N(F)-connector
  • Set van 5 connectoren

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Tegelvoet + mast - 1 meter image

Tegelvoet + mast - 1 meter

t.b.v. universele antennemontage

  • 1 meter lange antenne standaard
  • Eenvoudig te plaatsen op platte daken
  • Geschikt voor allerlei soorten antennes 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii RP-SMA connector image

Canopii RP-SMA connector

Een connector set van 5 stuks voor RP-SMA -> N-Female

  • Antennekabel voor aansluiten op een apparaat met een RP-SMA-antenne-connector
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-SR image

TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module

  • 10 gigabit SFP+ module met een maximale doorvoersnelheid van 10 Gbps
  • Geschikt voor een full duplex glasvezelkabel met LC/UPC connector
  • Geschikt voor SFP+ switches zoals de TP-Link JetStream 3700 serie switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PoE160S image

TP-Link TL-PoE160S

PoE+ Injector Adapter

  • Voldoet aan de 802.3at/af standaard
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten
  • Heeft een bereik tot 100 meter

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii PoE Adapter image

Canopii PoE Adapter

24Watt PoE Adapter - 802.3at/ PoE+

  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten 
  • 802.3af en 802.3at compatible

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
IgniteNet ICC-PoE-4805-EU image

IgniteNet ICC-PoE-4805-EU

48V Passive PoE

  • PoE Adapter voor MetroLinq Point-to-Points
  • Levert 48 volt passieve PoE
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Mediaconverter voor enkel (simplex) of multi-mode (duplex) glas naar koper

  • Mediaconverter om glasvezelverbindingen om te zetten naar koperverbindingen en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van cat 5, 5e en 6
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC210CS image

TP-Link MC210CS

Media convertor van glasvezel naar koper en vice versa

  • Zet 1000BASE-LX/LH glazvezel om naar 100Base-T koper
  • Geen frame nodig
  • Uitgerust met auto MDI/MDI-X

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link MC200CM image

TP-Link MC200CM

Mediaconvertor om multi-mode glasvezelkabel om te zetten naar koper

  • Mediaconverter om multi-mode glasvezel om te zetten naar koper media en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van Cat 5 en 5e 
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM321B image

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km

  • Gigabit SFP module die een doorvoersnelheid tot 1.250 Mbps levert
  • Geschikt voor single mode glasvezelkabels met LC/UPC connector 
  • Kan voor elke switch gebruikt worden

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM311LM image

TP-Link TL-SM311LM

Gigabit SFP module Multimode

  • Singlemode
  • Golflengte: 850 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE2412G image

TP-Link TL-POE2412G

24V Passive PoE Adapter

  • Levert 24 volt passieve PoE 
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten
  • Word door netwerkspanning gevoed 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE4824G image

TP-Link TL-POE4824G

48V Passive PoE Adapter

  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten 
  • Word door netwerkspanning gevoed
  • ​Bepaalt automatisch de vereiste voedingsspanning 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PoE10R image

TP-Link TL-PoE10R

PoE injector

  • PoE injector die voldoet aan de 802.3af standaard
  • Bepaalt automatisch de vereiste voedingsspanning 
  • Bereik tot 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PoE150S image

TP-Link TL-PoE150S

PoE Injector Adapter, IEEE 802.3af compliant

  • Voldoet volledig aan de IEEE 802.3af-standaard
  • Beschikt over 1 gigabit ethernetpoort
  • Heeft een bereik van 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius EPA5012GP image

EnGenius EPA5012GP

54V/1.2A Gigabit PoE Adapter

  • Compacte PoE Adapter
  • Levert 54 volt en 1.2 ampere aan stroom
  • Vergroot de afstand tussen het apparaat en de stroomvoorziening tot wel 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius 12V/1A image

EnGenius 12V/1A

12 volt power adapter

  • Poweradapter die 12 volt en 1 ampére levert
  • Werkt op netwerkstroom
  • Is geschikt voor de EnGenius ECW115, ECW120 en EWS385AP

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius 12V/2A image

EnGenius 12V/2A

12 volt power adapter

  • Poweradapter die 12 volt en 2 ampére levert
  • Werkt op netwerkstroom 
  • Is geschikt voor de EnGenius ECW220, ECW230, EWS357AP en EWS377AP 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
IgniteNet ICC-PoE-24-EU image

IgniteNet ICC-PoE-24-EU

24V Passive PoE

  • PoE Adapter voor MetroLinq Point-to-Points
  • Levert 24 volt passieve PoE
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Metrolinq LinqAssist image

Metrolinq LinqAssist

Bluetooth Module

  • Compatibel met iOS en Android
  • Ontvang live RSSI-rapportages
  • Beheer via smartphone of tablet

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Metrolinq Bracket WM image

Metrolinq Bracket WM

Standard wall mount

  • Paal- en muurbeugel
  • Met verstelbare arm
  • Voor flexibele montage

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Metrolinq Bracket PM image

Metrolinq Bracket PM

for long range precision pole mount

  • Beugel voor long range installaties
  • Onmisbare accessoire
  • Robuust en weerbestendig

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Metrolinq Alignment Scope image

Metrolinq Alignment Scope

9x50 magnification for PtP-series

  • Hulpmiddel voor uitlijnen van Metrolinq Point-to-Points
  • Geschikt voor hergebruik van installatie

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Universal Mount, 1.5" Pipe image

Universal Mount, 1.5" Pipe

Bevestigingsset voor bijna elk type antenne

  • Muur-/mastbevestigingsbeugel
  • Universele console en buis
  • Zorgt voor een draaihoek van 90 graden en is goed draaibaar

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Wi-Fi Cable-Kit 3M HDF400 image

Wi-Fi Cable-Kit 3M HDF400

(RP-TNC/ RP-SMA)

  • Deze kit van 3 meter is geschikt om een antenne aan te sluiten op een Access Point
  • Signaalverlies is slechts 0.2 dBi per meter
  • In deze kit zitten twee adapters waarmee u bijna elk gewenst apparaat op een antenne aan kunt aansluiten.

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius EZ-Carkit image

EnGenius EZ-Carkit

Speciaal voor de Hotspot Extender

  • Carkit voor de Hotspot Extender
  • Ideaal voor op reis!

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
61 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact