• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

Alle accessoires voor uw netwerk

In deze categorie kunt u alle belangrijke accessoires vinden voor uw netwerk. Denk bijvoorbeeld aan PoE adapters, stroomadapters, antennes en montagemateriaal voor uw access points. Bent u op zoek naar een specifieke accessoire? Neem dan contact op met onze netwerk experts.

Advies? Bel: 030 - 65 85 125
77 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2
TP-Link MC200CM image

TP-Link MC200CM

Mediaconvertor om multi-mode glasvezelkabel om te zetten naar koper

  • Mediaconverter om multi-mode glasvezel om te zetten naar koper media en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van Cat 5 en 5e 
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SM321B image

TP-Link SM321B

Gigabit SFP Module Singlemode

  • Gigabit SFP module die een doorvoersnelheid tot 1.250 Mbps levert
  • Geschikt voor single mode glasvezelkabels met LC/UPC connector 
  • Kan voor elke switch gebruikt worden

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SM311LS image

TP-Link SM311LS

Gigabit SFP Module Singlemode

  • Gigabit SFP Module met een doorvoersnelheid tot 1,25 Gbps
  • Geschikt voor single mode glasvezelkabels met LC/UPC connector 
  • Compatible met TP-Link switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SM311LM image

TP-Link SM311LM

Gigabit SFP module Multimode

  • Singlemode
  • Golflengte: 850 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link POE2412G image

TP-Link POE2412G

24V Passive PoE Adapter

  • Levert 24 volt passieve PoE 
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten
  • Word door netwerkspanning gevoed 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link POE4824G image

TP-Link POE4824G

48V Passive PoE Adapter

  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten 
  • Word door netwerkspanning gevoed
  • ​Bepaalt automatisch de vereiste voedingsspanning 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link POE10R image

TP-Link POE10R

PoE injector

  • PoE injector die voldoet aan de 802.3af standaard
  • Bepaalt automatisch de vereiste voedingsspanning 
  • Bereik tot 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link PoE150S image

TP-Link PoE150S

PoE Injector Adapter, IEEE 802.3af compliant

  • Voldoet volledig aan de IEEE 802.3af-standaard
  • Beschikt over 1 gigabit ethernetpoort
  • Heeft een bereik van 100 meter

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Canopii PoE Adapter image

Canopii PoE Adapter

24Watt PoE Adapter - 802.3at/ PoE+

  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten 
  • 802.3af en 802.3at compatible

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius EPA5012GP image

EnGenius EPA5012GP

54V/1.2A Gigabit PoE Adapter

  • Compacte PoE Adapter
  • Levert 54 volt en 1.2 ampere aan stroom
  • Vergroot de afstand tussen het apparaat en de stroomvoorziening tot wel 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
RUCKUS T-bar Ceiling Mount Kit image

RUCKUS T-bar Ceiling Mount Kit

Voor R730, R750, R720, R710, R650, R610, R600, R550, R510, R350, R320 en R310

  • T-bar montagebeugel
  • Voor diverse Ruckus Indoor Access Points
  • Voor montage aan het plafond

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Universele Bevestigingsbeugel image

Universele Bevestigingsbeugel

Bevestigingsset voor antennes & outdoor access points

  • Muur-/mastbevestigingsbeugel
  • Universele console en buis
  • Zorgt voor een draaihoek van 90 graden en is goed draaibaar

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Alcatel-Lucent OAW-AP-MNT-W                  image

Alcatel-Lucent OAW-AP-MNT-W

Voor de AP1101, AP1201, AP1301, AP1311, AP1221, AP1222, AP1231 en AP1232

  • Geschikt voor AP1101 & AP1201
  • Bevestiging van access point op wand of plafond
  • Montage kit

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
RUCKUS Connector 902-0183-0000 image

RUCKUS Connector 902-0183-0000

Maakt de ethernetpoorten van de RUCKUS Outdoor AP's weersbestendig

  • Voor de T310 & T350
  • Voor de T610 & T610s
  • Voor de T710, T710s, T750 & T811

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
EnGenius EPA5006GP image

EnGenius EPA5006GP

54V0.6A Gigabit PoE Adapter

  • 2 Gigabit poorten
  • Geschikt voor EAP, (indoor) EWS & ECW series

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
RUCKUS PoE Adapter 902-0162-EU00 image

RUCKUS PoE Adapter 902-0162-EU00

Voor R710, R310, R350, H510, R610, R510, P300, T610, T350, T610, T610 en M510

  • 10/100/1000 Mbps PoE Adapter
  • Vermogen: 24W
  • Geschikt voor diverse Ruckus Access Points

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Alcatel Lucent AP-220-MNT-C2 image

Alcatel Lucent AP-220-MNT-C2

2x plafondrailadapters voor de AP303-serie

  • Geschikt voor de AP303-serie
  • Mounting kit om AP's aan een plafondrails te bevestigen

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Planet SFP+ Singlemode 10G image

Planet SFP+ Singlemode 10G

10Gbase-LR SFP+ Duplex LX - Singlemode (OS 2 / LC) 10 KM

  • Singlemode
  • Golflengte: 1310 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Planet SFP+ Multimode 10G image

Planet SFP+ Multimode 10G

10Gbase-SR SFP+ Duplex SX - Multimode (OM3 / LC) 300m

  • Multimode
  • Golflengte: 850 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Planet SFP Singlemode 1G image

Planet SFP Singlemode 1G

1000Base-LX SFP Duplex (LC) Singlemode 10km

  • Singlemode
  • Golflengte: 1310 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Planet SFP Multimode 1G image

Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m

  • Multimode
  • Golflengte: 850 nm
  • Compatible met TP-Link switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
RUCKUS PoE Adapter 902-0180-EU00 image

RUCKUS PoE Adapter 902-0180-EU00

Voor T710, T710s, T750, R550, R650, R720, R730, R750, R850 en H550.

  • 10/100/1000 Mbps PoE Adapter
  • Vermogen: 60W
  • Geschikt voor Ruckus Wi-Fi 6 Access Points

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Teltonika Power Supply PR3PUEU3 image

Teltonika Power Supply PR3PUEU3

9W EU Power Supply voor Teltonika routers

  • Levert 9 volt en 1 ampére aan stroom
  • 2 meter lange kabel
  • Geschikt voor RUT240, RUT850, RUT950, RUT955, RUT300 en TWS110

Dit product is niet meer leverbaar

6.05 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
77 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact