• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link

Het assortiment van TP-Link wordt gekenmerkt door de bewezen stabiliteit, uitstekende prestaties en een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding. Daardoor is TP-Link uitgegroeid tot marktleider op de consumentenmarkt en wint het razendsnel terrein in het MKB. Voor elke gebruiker heeft TP-Link een geschikte oplossing tegen een lage prijs. Laat u verrassen door de uitgebreide mogelijkheden van het portfolio van TP-Link.

Advies? Bel: 030 65 85 125
115 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
TP-Link Digitaal Spreekuur image

TP-Link Digitaal Spreekuur

Digitaal spreek uur met Eric Mulder, pre-sales consultant B2B van TP-Link

  • 1-op-1 sessie met Eric Mulder
  • U bepaalt zelf het onderwerp
  • Voor elke TP-Link reseller geschikt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG3452XP image

TP-Link TL-SG3452XP

48 poorts Gigabit PoE+ Managed Switch

  • Uitgerust met 48x Gigabit RJ45 poorten met PoE+ en 4x 10 Gbps SFP+ poorten  
  • Levert een brandbreedte tot 176 Gbps  
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2  en Layer 2+ functionaliteiten  

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG3452X image

TP-Link TL-SG3452X

48 poorts Gigabit Managed Switch

  • Uitgerust met 48x Gigabit RJ45 poorten en 4x 10 Gbps SFP+ poorten  
  • Levert een brandbreedte tot 176 Gbps    
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2  en Layer 2+ functionaliteiten  

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-RP108GE image

TP-Link TL-RP108GE

8-poorts Reverse PoE Switch

  • Uitgerust met 7x PoE input en 1x PoE output
  • Bevat 1x DC output poort met ondersteuning voor 5V en 12V
  • Sterke metalen behuizing

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP650-Wall image

Omada EAP650-Wall

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelhelheid: 574 Mbps + 2402 Mbps
  • Bevat één gigabit ethernetpoort met ondersteuning voor PoE
  • Zeer geschikt voor wand-montage

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SX3206HPP image

TP-Link TL-SX3206HPP

6 poorts Gigabit PoE++ Managed Switch

  • Uitgerust met 4x Gigabit RJ45 poorten met PoE++ en 2x 10 Gbps SFP+ poorten  
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2  en Layer 2+ functionaliteiten  
  • Centraal beheer is mogelijk via Omada SDN  

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada ER8411 image

Omada ER8411

Multi-WAN VPN Router

  • 1x SFP WAN/ LAN + 2x 10 Gigabit SFP+ (1 WAN, 1 WAN/ LAN)  
  • 8x Gigabit RJ45 WAN/ LAN  
  • Ondersteunt IPsec/PPTP/L2TP/OpenVPN  

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP610 Slim image

Omada EAP610 Slim

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 Mbps (2.4GHz) en 1200 Mbps (5GHz)
  • 1x Gigabit LAN-aansluiting
  • Zeer compact design: ø160 mm x 33.6 mm

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP653 Slim image

Omada EAP653 Slim

11ax (Wi-Fi 6) indoor access point

  • Doorvoersnelheid: 574 Mbps + 2402 Mbps  
  • Uitgerust met één Gigabit LAN poort met PoE ondersteuning  
  • Flexibele beheermogelijkheden met Omada SDN  

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5310-T image

TP-Link TL-SM5310-T

Gigabit SFP+ RJ45 Module

  • Gigabit SFP Module met een doorvoersnelheid tot 10 Gbps
  • Eenvoudige implementatie op basis van plug-and-play
  • Volledig metalen behuizing voor lage EMI

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM331T image

TP-Link TL-SM331T

Gigabit SFP RJ45 Module

  • Voor 100 m bereik
  • Eenvoudige implementatie op basis van plug-and-play
  • Volledig metalen behuizing voor lage EMI

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE170S image

TP-Link TL-POE170S

PoE++ Injector Adapter

  • Voldoet aan de 802.3at/af/bt standaard
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten
  • Heeft een bereik tot 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP670 image

Omada EAP670

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 Mbps + 4804 Mbps
  • Uitgerust met één 2.5 gigabit ethernetpoort die PoE+ ondersteunt
  • Omada Mesh functie voor perfecte dekking

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP650 Slim image

Omada EAP650 Slim

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelhelheid: 574 Mbps + 2402 Mbps
  • Bevat één gigabit ethernetpoort met ondersteuning voor PoE
  • Ultra-slim design

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5220-3M image

TP-Link TL-SM5220-3M

SFP+ DAC 10G

  • 10G SFP+ connector aan beide zijden
  • Ruimte voor 10 Gigabit Ethernet
  • 3 meter afstand

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5220-1M image

TP-Link TL-SM5220-1M

SFP+ DAC 10G

  • 10G SFP+ connector aan beide zijden
  • Ruimte voor 10 Gigabit Ethernet
  • 1 meter afstand

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP245 Bundel 5x image

Omada EAP245 Bundel 5x

5x 11ac (Wi-Fi 5) Indoor Access Points

  • Doorvoersnelheid: 450 + 1200 Mbps
  • Uitgerust met twee gigabit ethernetpoorten waarvan 1 PoE ondersteunt
  • Flexibele beheermogelijkheden met Omada SDN en Omada Cloud Controller

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP610-Outdoor image

Omada EAP610-Outdoor

11ax (Wi-Fi 6) Outdoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 + 1200 Mbps
  • 1x Gigabit ethernetpoort met ondersteuning voor 802.3at PoE+ en passieve PoE
  • Uitgerust met een weerbestendige IP67-behuizing.

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-LR image

TP-Link TL-SM5110-LR

10 Gigabit SFP+ Module Singlemode

  • Singlemode
  • Golflengte: 1310 nm
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP615-Wall image

Omada EAP615-Wall

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 + 1201 Mbps
  • Vier Gigabit poorten, waarvan één downlink port, met ruimte voor PoE toegang
  • Slank ontwerp, 15 mm dik

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SX3008F image

Omada TL-SX3008F

Layer 2+ managed JetStream switch

  • Uitgerust met 8 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 160 Gbps 
  • Volledige glasvezel switch

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SX105 image

TP-Link TL-SX105

Unmanaged desktop JetStream switch

  • Unmanaged desktop switch met 5x 10 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 106 Gbps 
  • Plug and play installatie en configuratie

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SX1008 image

TP-Link TL-SX1008

Unmanaged desktop JetStream switch

  • Uitgerust met 8x 10 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 160 Gbps 
  • Plug-and-Play installatie en configuratie 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1210MPE image

TP-Link TL-SG1210MPE

Easy smart Jetstream switch

  • Uitgerust met 8 gigabit PoE+ poorten en 2 uplink poorten
  • Levert een bandbreedte van 20 Gbps
  • Gemakkelijk te beheren en configureren in de web-based interface

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1210MP image

TP-Link TL-SG1210MP

Unmanaged Jetstream switch

  • Uitgerust met 8 gigabit PoE+ poorten en 2 uplink poorten
  • Levert een bandbreedte van 20 Gbps
  • Plug and play configuratie en installatie

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG108-M2 image

TP-Link TL-SG108-M2

Unmanaged desktop JetStream switch

  • Uitgerust met 8x 2.5 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 40 Gbps 
  • Deze switch heeft geen ventilator en is daardoor geruisloos

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG105-M2 image

TP-Link TL-SG105-M2

Unmanaged desktop JetStream switch

  • Uitgerust met 5x 2.5 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 25 Gbps 
  • Plug-and-play configuratie en installatie 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3210XHP-M2 image

Omada TL-SG3210XHP-M2

Layer 2+ managed JetStream switch

  • Uitgerust met 8x 2.5 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 80 Gbps
  • Kan gemakkelijk toegevoegd worden aan een Omada SDN netwerk

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3210 image

Omada TL-SG3210

Layer 2+ managed switch

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 20 Gbps
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2, Layer 2+ en Layer 3 functionaliteiten

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG2218 image

Omada TL-SG2218

Desktop smart JetStream switch

  • Uitgerust met 16 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 36 Gbps
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-SR image

TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module

  • 10 gigabit SFP+ module met een maximale doorvoersnelheid van 10 Gbps
  • Geschikt voor een full duplex glasvezelkabel met LC/UPC connector
  • Geschikt voor SFP+ switches zoals de TP-Link JetStream 3700 serie switches

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SL1218P image

TP-Link TL-SL1218P

16-poorts 100 Megabit PoE+ JetStream Switch

  • Uitgerust met 16 100 megabit PoE+ ethernetpoorten, 2 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 7.2Gbps en een PoE budget van 150W
  • Kan stroom leveren aan apparaten op 250 meter

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3428MP image

Omada TL-SG3428MP

Layer 2+ Managed PoE+ JetStream switch

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 56 Gbps en een PoE budget van 348W
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PoE160S image

TP-Link TL-PoE160S

PoE+ Injector Adapter

  • Voldoet aan de 802.3at/af standaard
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten
  • Heeft een bereik tot 100 meter

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-ER7206 image

Omada TL-ER7206

Gigabit Dual-WAN VPN SafeStream Router

  • Router uitgerust met 1x SFP poort, 1x Gigabit WAN poort, 2x Gigabit WAN/ LAN poorten en 2x LAN poorten
  • Ondersteunt meerdere VPN protocollen
  • Beschikt over een geavanceerde firewall

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3428XMP image

Omada TL-SG3428XMP

Layer 2+ managed JetStream switch

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps en een PoE budget van 384W
  • Is gemakkelijk te beheren onder andere in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3428X image

Omada TL-SG3428X

Layer 2+ managed JetStream switch

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps 
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG2008P image

Omada TL-SG2008P

8-poorts Gigabit Layer 2+ Smart JetStream Switch

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten waarvan 4 PoE+ leveren
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps en een PoE budget van 62W
  • Dit model heeft geen ventilatoren en is daardoor muisstil

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG1428PE image

TP-Link TL-SG1428PE

Smart JetStream Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten, 2 non-PoE ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 56 Gbps en een PoE budget van 250W
  • Dankzij port-priority functionaliteit wordt overbelasting voorkomen

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada OC300 image

Omada OC300

Omada Cloud Controller

  • Biedt gratis toegang tot de Omada Cloud 
  • Kan tot 500 access points, switches en gateways beheren
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten waarvan 1 PoE ondersteunt 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link CPE710 image

TP-Link CPE710

5GHz Pharos Point-To-Point bridge

  • Wi-Fi 5 Point-to-Point bridge
  • Levert doorvoersnelheden tot 867 Mbps 
  • Uitgerust met IP65 gecertificeerde behuizing en bliksembescherming

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada ER605 image

Omada ER605

Gigabit Broadband VPN SafeStream Router

  • Uitgerust met 1x WAN, 1x LAN en 3x WAN/ LAN-poorten
  • Beschikt over Load Balance, Bandwith Control en Access Control
  • ​Biedt meerdere VPN protocollen en security oplossingen

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer VR300 image

TP-Link Archer VR300

VDSL/ADSL Wi-Fi 5 modem

  • Wi-Fi 5 VDSL/ADSL Modem 
  • Levert doorvoersnelheden tot 1167 Mbps 
  • Uitgerust met 3 100 megabit ethernetpoorten 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer TX3000E image

TP-Link Archer TX3000E

Wi-Fi USB Adapter

  • Maakt uw PC geschikt voor het ontvangen van Wi-Fi 6 signalen 
  • Kan doorvoersnelheden tot 2402 Mbps behalen 
  • Gemakkelijk te installeren 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SL2428P image

TP-Link TL-SL2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch

  • Uitgerust met 24 100 megabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 12.8 Gbps en een PoE budget van 250W 
  • Beschikt over L2 en L2+ functionaliteiten 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
115 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact