• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link

Het assortiment van TP-Link wordt gekenmerkt door de bewezen stabiliteit, uitstekende prestaties en een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding. Daardoor is TP-Link uitgegroeid tot marktleider op de consumentenmarkt en wint het razendsnel terrein in het MKB. Voor elke gebruiker heeft TP-Link een geschikte oplossing tegen een lage prijs. Laat u verrassen door de uitgebreide mogelijkheden van het portfolio van TP-Link.

Advies? Bel: 030 65 85 125
118 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
Tijdelijke aanbieding!
TP-Link EAP245 Bundel image

TP-Link EAP245 Bundel

4x EAP245 + OC200 Controller

  • Levert doorvoersnelheden tot 1750 Mbps 
  • Uitgerust met 2 Gigabit ethernetpoorten met PoE (802.3af) en passieve PoE 
  • Inclusief OC200 Cloud Controller

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Tijdelijke aanbieding!
TP-Link Wi-Fi 5 Starterpack  image

TP-Link Wi-Fi 5 Starterpack

3x EAP245 + 1x OC200 + 1x TL-R605 + 1x TL-SG2210MP

  • Bevat alle benodigheden voor een high-performance en stabiel zakelijk Wi-Fi 5 netwerk
  • Starterpack bevat 3 access points, 1 smart switch, 1 Multi gigabit VPN router en cloud controller
  • Kan gemakkelijk beheerd worden in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Tijdelijke aanbieding!
TP-Link Wi-Fi 6 Lite Starterpack  image

TP-Link Wi-Fi 6 Lite Starterpack

3x EAP620 HD + 1x OC200 + 1x TL-ER7206 + 1x TL-SG2210MP

  • Bevat alle benodigheden van een toekomstbestendig, stabiel en high-performance Wi-Fi 6 netwerk
  • Bevat 3 instap Wi-Fi 6 access points, 1 layer 2+ managed switch, 1 multi gigabit router en 1 cloud controller
  • Makkelijk in Omada SDN te beheren 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Tijdelijke aanbieding!
TP-Link Wi-Fi 6 Starterpack  image

TP-Link Wi-Fi 6 Starterpack

3x EAP660 HD + 1x OC300 + 1x TL-ER7206 + 1x TL-SG3210XHP-M2

  • Bevat alle benodigheden voor een high-performance en stabiel zakelijk Wi-Fi 6 netwerk
  • In deze pack zitten 3 high-end Wi-Fi 6 access points, 1 layer 2+ managed switch, 1 multi gigabit glasvezel  router en 1 cloud controller
  • Makkelijk te beheren in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Digitaal Spreekuur image

TP-Link Digitaal Spreekuur

Digitaal spreek uur met Eric Mulder, pre-sales consultant B2B van TP-Link

  • 1-op-1 sessie met Eric Mulder
  • U bepaalt zelf het onderwerp
  • Voor elke TP-Link reseller geschikt

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SX3008F image

TP-Link JetStream TL-SX3008F

Layer 2+ managed switch uitgerust met 8 SFP+ poorten

  • Levert een bandbreedte tot 160 Gbps 
  • Beschikt over Layer 2, Layer 2+  en Layer 3 functionaliteiten 
  • Volledige glasvezel switch

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SX105 image

TP-Link JetStream TL-SX105

Unmanaged desktop switch uitgerust met 5 10 gigabit ethernetpoorten

  • Unmanaged desktop switch met 5 10 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 106 Gbps 
  • Plug and play installatie en configuratie

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SX1008 image

TP-Link JetStream TL-SX1008

Unmanaged desktop switch uitgerust met 8 10 gigabit ethernetpoorten

  • Levert een bandbreedte tot 160 Gbps 
  • Uitgerust met één smart fan met variërende snelheden
  • Plug-and-Play installatie en configuratie 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Jetstream TL-SG1210MPE image

TP-Link Jetstream TL-SG1210MPE

Easy smart switch uitgerust met 8 gigabit PoE+ poorten en 2 uplink poorten

  • Levert een bandbreedte van 20 Gbps en een PoE budget van 123W 
  • Uitgerust met een duurzame metalen behuizing die geschikt is voor montage in een rack
  • Gemakkelijk te beheren en configureren in de web-based interface

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Jetstream TL-SG1210MP image

TP-Link Jetstream TL-SG1210MP

Unmanaged switch uitgerust met 8 PoE+ ethernetpoorten en 2 uplink poorten

  • Levert een bandbreedte van 20 Gbps en een PoE budget van 123!
  • Uitgerust met duurzame metalen behuizing die in een rack gemonteerd kan worden
  • Plug and play configuratie en installatie

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG108-M2 image

TP-Link JetStream TL-SG108-M2

Unmanaged desktop switch uitgerust met 8 2.5 gigabit ethernetpoorten

  • Levert een bandbreedte tot 40 Gbps 
  • Deze switch heeft geen ventilator en is daardoor geruisloos
  • Plug-and-play configuratie en installatie

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG105-M2 image

TP-Link JetStream TL-SG105-M2

Unmanaged desktop switch uitgerust met 5 2.5 gigabit ethernetpoorten

  • Levert een bandbreedte tot 25 Gbps 
  • Deze desktop switch is uitgerust met een metalen behuizing die ook in een rack gemonteerd kan worden
  • Plug-and-play configuratie en installatie 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3210XHP-M2 image

TP-Link JetStream TL-SG3210XHP-M2

Layer 2+ managed switch met 8 2.5 gigabit PoE+ en 2 SFP+ poorten

  • Uitgerust met 8 2.5 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 80 Gbps en een PoE budget van 240W
  • Kan gemakkelijk toegevoegd worden aan een Omada SDN netwerk

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3210 image

TP-Link JetStream TL-SG3210

Layer 2+ managed switch met 8 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 20 Gbps
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2, Layer 2+ en Layer 3 functionaliteiten

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG2218 image

TP-Link JetStream TL-SG2218

Desktop smartswitch met 16 gigabit poorten en 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 16 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 36 Gbps
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-SR image

TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module

  • 10 gigabit SFP+ module met een maximale doorvoersnelheid van 10 Gbps
  • Geschikt voor een full duplex glasvezelkabel met LC/UPC connector
  • Geschikt voor SFP+ switches zoals de TP-Link JetStream 3700 serie switches

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SL1218P image

TP-Link JetStream TL-SL1218P

16-poorts 100 Megabit PoE+ Switch met 2 gigabit poorten en 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 16 100 megabit PoE+ ethernetpoorten, 2 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 7.2Gbps en een PoE budget van 150W
  • Kan stroom leveren aan apparaten op 250 meter

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3428MP image

TP-Link JetStream TL-SG3428MP

Layer 2+ Managed PoE+ switch

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 56 Gbps en een PoE budget van 348W
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-PoE160S image

TP-Link TL-PoE160S

PoE+ Injector Adapter

  • Voldoet aan de 802.3at/af standaard
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten
  • Heeft een bereik tot 100 meter

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SafeStream TL-ER7206 image

TP-Link SafeStream TL-ER7206

Gigabit Dual-WAN VPN Router

  • Router uitgerust met 1 SFP poort, 1 gigabit WAN Poort, 2 gigabit WAN/LAN poorten en 2 LAN poorten
  • Ondersteunt meerdere VPN protocollen
  • Beschikt over een geavanceerde firewall

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3428XMP image

TP-Link JetStream TL-SG3428XMP

Layer 2+ managed switch met 24 gigabit PoE+ poorten en 4 SFP+ poorten

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps en een PoE budget van 384W
  • Is gemakkelijk te beheren onder andere in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3428X image

TP-Link JetStream TL-SG3428X

Layer 2+ managed switch uitgerust met 24 gigabit en 4 SFP+ poorten

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps 
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG2008P image

TP-Link JetStream TL-SG2008P

8-poorts Gigabit Layer 2+ Smart Switch waarvan 4 PoE+ ondersteunen

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten waarvan 4 PoE+ leveren
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps en een PoE budget van 62W
  • Dit model heeft geen ventilatoren en is daardoor muisstil

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG1428PE image

TP-Link JetStream TL-SG1428PE

Smart Switch met 24 gigabit PoE+ poorten, 2 gigabit non-PoE poorten en 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten, 2 non-PoE ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 56 Gbps en een PoE budget van 250W
  • Dankzij port-priority functionaliteit wordt overbelasting voorkomen

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Omada OC300 image

TP-Link Omada OC300

Omada Cloud Controller

  • Biedt gratis toegang tot de Omada Cloud 
  • Kan tot 500 access points, switches en gateways beheren
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten waarvan 1 PoE ondersteunt 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP Link Pharos CPE710 image

TP Link Pharos CPE710

5GHz Point-To-Point bridge

  • Wi-Fi 5 Point-to-Point bridge
  • Levert doorvoersnelheden tot 867 Mbps 
  • Uitgerust met IP65 gecertificeerde behuizing en bliksembescherming

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SafeStream ER605 image

TP-Link SafeStream ER605

Gigabit Broadband VPN Router

  • Uitgerust met 1 WAN, 1 LAN en 3 WAN/LAN poorten
  • Beschikt over Load Balance, Bandwith Control en Access Control voor gemakkelijk beheer
  • ​Biedt meerdere VPN protocollen en security oplossingen

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer VR600 image

TP-Link Archer VR600

VDSL/ADSL Wi-Fi 5 Modem

  • Wi-Fi 5 modem die zowel geschikt is voor VDSL, ADSL en Glasvezelverbindingen
  • Levert doorvoersnelheden tot 1600 Mbps 
  • Uitgerust met 3 gigabit ethernetpoorten 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer VR300 image

TP-Link Archer VR300

VDSL/ADSL Wi-Fi 5 modem

  • Wi-Fi 5 VDSL/ADSL Modem 
  • Levert doorvoersnelheden tot 1167 Mbps 
  • Uitgerust met 3 100 megabit ethernetpoorten 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer TX3000E image

TP-Link Archer TX3000E

Wi-Fi USB Adapter

  • Maakt uw PC geschikt voor het ontvangen van Wi-Fi 6 signalen 
  • Kan doorvoersnelheden tot 2402 Mbps behalen 
  • Gemakkelijk te installeren 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SL2428P image

TP-Link JetStream TL-SL2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart Switch

  • Uitgerust met 24 100 megabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 12.8 Gbps en een PoE budget van 250W 
  • Beschikt over L2 en L2+ functionaliteiten 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP Link Archer M7450 image

TP Link Archer M7450

4G LTE Mobiele router

  • Levert downloadsnelheden tot 300 Mbps 
  • Kan maximaal 15 uur gebruikt worden zonder tussentijds opladen dankzij de 3000 mAh batterij
  • Kan ook als Wi-Fi 5 router gebruikt worden 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP Link Archer M7200 image

TP Link Archer M7200

Mobiele 4G LTE Router

  • Levert downloadsnelheden tot 150 Mbps 
  • Uitgerust met 2000 mAh batterij die maximaal 8 uur werkt zonder dat u hem opnieuw dient op te laden
  • Kan ook als Wi-Fi 4 router gebruikt worden 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP Link Pharos CPE605 image

TP Link Pharos CPE605

5GHz Point-To-Point bridge

  • Levert doorvoersnelheden tot 150 Mbps 
  • Uitgerust met 1 100 Megabit ethernetpoort die 24 passieve PoE ondersteunt 
  • Kan zowel als access point, bridge, router of repeater worden ingezet 

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG105PE image

TP-Link JetStream TL-SG105PE

5-poorts Gigabit PoE+ Desktop Easy Smart Switch

  • Uitgerust met 5 gigabit ethernetpoorten waarvan 4 over PoE+ beschikken 
  • Levert een bandbreedte tot 10 Gbps en een PoE budget van 65W 
  • Beschikt over basis beheerfunctionaliteiten 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3452P image

TP-Link JetStream TL-SG3452P

Layer 2+ managed switch met 48 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten

  • Uitgerust met 48 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 104 Gbps en een PoE budget van 348W
  • Kan gemakkelijk beheert worden in Omada SDN

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3452 image

TP-Link JetStream TL-SG3452

Layer 2+ managed switch met 48 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP poorten

  • Uitgerust met 48 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 104 Gbps
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG2210P image

TP-Link JetStream TL-SG2210P

8-poorts Gigabit Desktop PoE Smart Switch met 2 SPF poorten

  • Layer 2 smart switch met 8 gigabit PoE poorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 20 Gbps en een PoE budget van 53 W
  • Kan toegevoegd worden aan Omada SDN

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG3428 image

TP-Link JetStream TL-SG3428

Layer 2+ managed switch

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 56 Gbps
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG2008 image

TP-Link JetStream TL-SG2008

8-poorts Gigabit Desktop Smart Switch

  • Layer 2 Smart Switch met 8 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps 
  • Kan beheerd worden in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG2428P image

TP-Link JetStream TL-SG2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 4 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 56 Gbps en een PoE budget van 250W 
  • Beschikt over L2 en L2+ functionaliteiten 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link JetStream TL-SG2210MP image

TP-Link JetStream TL-SG2210MP

8-poorts Gigabit Desktop PoE Smart Switch

  • Uitgerust met 8 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 20 Gbps en een PoE budget van 150W 
  • Beschikt over Layer 2 functies

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Omada EAP230-Wall image

TP-Link Omada EAP230-Wall

11ac (Wi-Fi 5) Indoor Access Point

  • Levert doorvoersnelheden tot 1167 Mbps 
  • Uitgerust met 1 gigabit uplink ethernetpoort en 1 gigabit downlink ethernetpoort met PoE+
  • Kan aangesloten worden op een standaard wandcontactdoos 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
118 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact