TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM321B

De TL-SM321-B is een bi-directionele SFP module die gebruikt kan worden met single-mode glasvezelkabels. Het apparaat is geschikt voor afstanden tot maximaal 10 kilometer. De TL-SM321-B levert een maximale doorvoersnelheid van 1.25 Gbps.

Lees meer

Key features TP-Link TL-SM321B
  • SFP module die maximale overdrachtssnelheid van 1250 Mbps levert
  • Maximaal bereik: 10 kilometer
  • Geschikt voor singlemode glasvezelkabels die gebruik maken van LC/UPC connector
  • Golflengte: 1550 nm


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SM321B
EAN: 0135501063

Merk: TP-Link

Lees meer



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact