TP-Link TL-SM311LS

Gigabit SFP Module Singlemode


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM311LS

De TP-Link TL-SM311LS is een 1,25G SFP transceiver met een golflengte van 1310 nm en is geschikt voor singlemode glasvezelverbindingen en is geschikt voor afstanden tot maximaal 10 kilometer.

Lees meer

Key features TP-Link TL-SM311LS
  • SFP module die maximale overdrachtssnelheid van 1,25 Gbps levert
  • Maximaal bereik: 10 kilometer
  • Geschikt voor singlemode glasvezelkabels die gebruik maken van LC/UPC connector
  • Golflengte: 1310 nm

Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SM311LS
EAN: 0135501068

Merk: TP-Link


Alternatieven

Planet SFP Singlemode 1G

Planet SFP Singlemode 1G

1000Base-LX SFP Duplex (LC) Singlemode 10km

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

Gigabit SFP Module Singlemode

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM311LM

TP-Link TL-SM311LM

Gigabit SFP module Multimode

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Accessoires

TP-Link Digitaal Spreekuur

TP-Link Digitaal Spreekuur

Digitaal spreek uur met Eric Mulder, pre-sales consultant B2B van TP-Link

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact