Connectoren



Advies? Bel: 030 - 65 85 125
14 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Mediaconverter voor enkel (simplex) of multi-mode (duplex) glas naar koper

  • Mediaconverter om glasvezelverbindingen om te zetten naar koperverbindingen en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van cat 5, 5e en 6
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link MC210CS image

TP-Link MC210CS

Media convertor van glasvezel naar koper en vice versa

  • Zet 1000BASE-LX/LH glazvezel om naar 100Base-T koper
  • Geen frame nodig
  • Uitgerust met auto MDI/MDI-X

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SM311LM image

TP-Link TL-SM311LM

Gigabit SFP module, Multi-mode

  • Glazvezel module card
  • Geschikt voor multimode glasvezelverbindingen 
  • Vergroot de overdrachtsafstand 

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
Wi-Fi Cable-Kit 3M HDF400 image

Wi-Fi Cable-Kit 3M HDF400

(RP-TNC/ RP-SMA)

  • Deze kit van 3 meter is geschikt om een antenne aan te sluiten op een Access Point
  • Signaalverlies is slechts 0.2 dBi per meter
  • In deze kit zitten twee adapters waarmee u bijna elk gewenst apparaat op een antenne aan kunt aansluiten.

Bel voor de levertijd

0 EUR
Canopii RP-TNC(M) connector  image

Canopii RP-TNC(M) connector

Een RG213 connector die per 5 verkocht wordt

  • Zelf montage voor bijvoorbeeld een Cisco,Senao of Linksys AP
  • Geschikt voor type HDF400/ RG213
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
Canopii RP-SMA connector  image

Canopii RP-SMA connector

RG58 connector set van 5 connectoren

  • Bedoeld voor het zelf monteren van antennekabel 
  • Geschikt voor type HDF200/ RG58
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
Canopii RP-SMA connector image

Canopii RP-SMA connector

Een connector set van 5 stuks voor RP-SMA -> N-Female

  • Antennekabel voor aansluiten op een apparaat met een RP-SMA-antenne-connector
  • Set van 5 connectoren

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

0 EUR
14 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact