TP-Link TL-SM5110-LR

10 Gigabit SFP+ Module Singlemode


Bel voor de levertijd

TP-Link TL-SM5110-LR

De TL-SM5110-LR is een 10 gigabit SFP+ Module Singlemode. Deze SFP+ module ondersteunt een golflengte van 1310 nm en kan een afstand van 10 kilometer overbruggen.

Lees meer

Key features TP-Link TL-SM5110-LR
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 10 Gbps
  • Maximaal bereik: 10 kilometer
  • Vezeloptische connector: LC
  • SFP-zendernorm: LR
  • Golflengte: 1310 nm
  • Hot-pluggable met maximale flexibiliteit
  • Compatibel met 10G Small Form Pluggable Multi-Source Agreement (SFP+ MSA)
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten, zoals JetStream TL-SG3428X, TL-SG3428XMP en meer.


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SM5110-LR

Merk: TP-Link

Lees meer



Alternatieven

Planet SFP+ Singlemode 10G

Planet SFP+ Singlemode 10G

10Gbase-LR SFP+ Duplex LX - Singlemode (OS 2 / LC) 10 KM

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

Accessoires

Omada TL-SG3428X

Omada TL-SG3428X

Layer 2+ managed JetStream switch uitgerust met 24 gigabit en 4 SFP+ poorten

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

Omada TL-SG3428XMP

Omada TL-SG3428XMP

Layer 2+ managed JetStream switch met 24 gigabit PoE+ poorten en 4 SFP+ poorten

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

TP-Link Digitaal Spreekuur

TP-Link Digitaal Spreekuur

Digitaal spreek uur met Eric Mulder, pre-sales consultant B2B van TP-Link

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact