TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM5110-SR

De TL-SM5110-SR is een 10 gigabit SFP+ module die gebruikt kan worden met multi-mode glasvezel. Het apparaat ondersteunt volledige duplex glasvezelkabels. Deze SFP+ module is geschikt voor afstanden tot maximaal 330 meter en levert een maximale doorvoersnelheid van 10 Gbps.

Lees meer

Key features TP-Link TL-SM5110-SR
  • SFP+ module die maximale overdrachtssnelheid van 10 Gbps levert
  • Maximaal bereik: 330 meter
  • Geschikt voor full duplex glasvezelkabels die gebruik maken van LC/UPC connectoren
  • Golflengte: 850 nm


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SM5110-SR
EAN: 6935364006297

Merk: TP-Link

Lees meer



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact