TP-Link

Het assortiment van TP-Link wordt gekenmerkt door de bewezen stabiliteit, uitstekende prestaties en een zeer goede prijs/kwaliteit verhouding. Daardoor is TP-Link uitgegroeid tot marktleider op de consumentenmarkt en wint het razendsnel terrein in het MKB.

Advies? Bel: 030 - 65 85 125
112 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
TP Link Pharos CPE510 image

TP Link Pharos CPE510

5GHz Point-To-Point bridge

  • Doorvoersnelheden tot 300 Mbps 
  • Beschikt over één 100 megabit ethernetpoort die 24 passieve PoE ondersteunt 
  • Uitgerust met TP-Link MAXtream TDMA

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link Archer TLMR6400 image

TP-Link Archer TLMR6400

4G LTE Router die ook als Wi-Fi access point kan dienen

  • Leg gemakkelijk een professioneel 4G LTE netwerk aan
  • Levert een doorvoersnelheid tot 150 Mbps aan maximaal 64 apparaten 
  • Kan naast 4G ook een dekkend 3G netwerk leveren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link MC220L image

TP-Link MC220L

Mediaconverter voor enkel (simplex) of multi-mode (duplex) glas naar koper

  • Mediaconverter om glasvezelverbindingen om te zetten naar koperverbindingen en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van cat 5, 5e en 6
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link MC210CS image

TP-Link MC210CS

Media convertor van glasvezel naar koper en vice versa

  • Zet 1000BASE-LX/LH glazvezel om naar 100Base-T koper
  • Geen frame nodig
  • Uitgerust met auto MDI/MDI-X

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link MC200CM image

TP-Link MC200CM

Mediaconvertor om multi-mode glasvezelkabel om te zetten naar koper

  • Mediaconverter om multi-mode glasvezel om te zetten naar koper media en vice versa
  • Werkt met UTP kabels van Cat 5 en 5e 
  • Uitgerust met Auto MDI/MDI-X 

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link TL-POE2412G image

TP-Link TL-POE2412G

24V Passive PoE Adapter

  • Levert 24 volt passieve PoE 
  • Uitgerust met 2 ethernetpoorten
  • Word door netwerkspanning gevoed 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-POE4824G image

TP-Link TL-POE4824G

48V Passive PoE Adapter

  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten 
  • Word door netwerkspanning gevoed
  • ​Bepaalt automatisch de vereiste voedingsspanning 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-PoE10R image

TP-Link TL-PoE10R

PoE injector

  • PoE injector die voldoet aan de 802.3af standaard
  • Bepaalt automatisch de vereiste voedingsspanning 
  • Bereik tot 100 meter

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link JetStream TL-SF1005D image

TP-Link JetStream TL-SF1005D

5-poorts 10/100M mini unmanaged Desktop Switch

  • Uitgerust met 5 100 megabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 1 Gbps 
  • Plug- and play installatie en configuratie 

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link TL-SG108 image

TP-Link TL-SG108

8-poorts Desktop Gigabit Switch,steel case

  • Uitgerust met 8 gigabit poorten
  • Levert een bandbreedte van 16 Gbps
  • Beschikt over energiebesparende innovaties waardoor de TL-SG108 tot 72% minder energie verbruikt dan traditionele switches

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1008D image

TP-Link TL-SG1008D

8-poorts Desktop Gigabit Switch, plastic case

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten 
  • Levert een bandbreedte van 16 Gbps 
  • Geschikt voor desktop of wandmontage. 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1005D image

TP-Link TL-SG1005D

5-poorts Gigabit Unmanaged Desktop Switch

  • Uitgerust met 5 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een doorvoersnelheid tot 10 Gbps 
  • Door het moderne design geschikt om op uw desktop te zetten  

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG116 image

TP-Link TL-SG116

16-poorts Gigabit Unmanaged Desktop Switch

  • Uitgerust met 16 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 32 Gbps 
  • Door energiebesparende innovaties bespaart u tot 72% op uw stroomverbruik 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1016D image

TP-Link TL-SG1016D

16-poorts Gigabit Switch

  • Uitgerust met 16 gigabit poorten
  • Beschikt over een bandbreedte van 32Gbps 
  • Unmanaged rackmount netwerkswitch zonder ventilator 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1016 image

TP-Link TL-SG1016

16-poorts Gigabit Switch

  • Uitgerust met 16 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 32 Gbps
  • Heeft geen beheermodule en is daardoor gemakkelijk te installeren en configureren

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1024D image

TP-Link TL-SG1024D

24-poorts Gigabit Unmanaged Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten​
  • Levert een bandbreedte tot 48 Gbps
  • Plug-and-play model

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1024 image

TP-Link TL-SG1024

24-poorts Gigabit Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit poorten
  • Levert een bandbreedte van 48 Gbps
  • Beschikt over Auto MDI/MDIX en energiebesparende innovaties

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1048 image

TP-Link TL-SG1048

48-poorts Gigabit Switch

  • Uitgerust met 48 gigabit poorten
  • Levert een bandbreedte van 96 Gbps
  • Beschikt over Auto MDI/MDIX en energiebesparende innovaties

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link LiteWave LS105G image

TP-Link LiteWave LS105G

5-poorts Gigabit Desktop Switch

  • Uitgerust met 5 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 10 Gbps 
  • Beschikt over energiebesparende innovaties

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link LiteWave LS108G image

TP-Link LiteWave LS108G

8-poorts Gigabit Desktop Switch

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps
  • Beschikt over energiebesparende innovaties 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1024DE image

TP-Link TL-SG1024DE

24-poorts Gigabit Easy Smart Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 48 Gbps 
  • Gemakkelijk te beheren in een webbrowser of met hulpsoftware 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link JetStream T1500G-8T image

TP-Link JetStream T1500G-8T

8-poorts Gigabit Desktop Smart Switch

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps
  • Beschikt over Layer 2 functionaliteiten 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link JetStream T1600G-52TS image

TP-Link JetStream T1600G-52TS

48-poorts Gigabit managed JetStream Switch met 4 SFP poorten

  • Uitgerust met 48 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP poorten 
  • Levert een bandbreedte tot 104 Gbps 
  • Beschikt over Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link JetStream T1700X-16TS image

TP-Link JetStream T1700X-16TS

16-poorts Smart Switch

  • Uitgerust met twaalf 10 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten 
  • Levert een bandbreedte tot 320 Gbps 
  • Beschikt over Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link JetStream T1700G-28TQ image

TP-Link JetStream T1700G-28TQ

24-poorts Gigabit Smart Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps 
  • Geschikt om tot maximaal 6 switches te stacken 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link JetStream T2500G-10TS image

TP-Link JetStream T2500G-10TS

8-poorts Gigabit L2 Managed Switch met 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 20 Gbps
  • Biedt Quality of Service ondersteuning 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link JetStream T2600G-28SQ image

TP-Link JetStream T2600G-28SQ

24-poorts Gigabit SFP L2 Managed Switch

  • Uitgerust met 24 SFP poorten, 4 gigabit ethernetpoorten en 4 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps 
  • Bevat geavanceerde functies voor ISP's 

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link JetStream T3700G-52TQ image

TP-Link JetStream T3700G-52TQ

Layer 3 managed switch met 48 gigabit poorten en 4 SFP poorten

  • Uitgerust met 48 gigabit ethernetpoorten, 4 SFP poorten en 2 vaste en 2 optionele SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 176 Gbps 
  • Kan gebruikt worden om tot 8 switches fysiek te stacken

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link JetStream T3700G-28TQ image

TP-Link JetStream T3700G-28TQ

28-poorts Gigabit L3 Managed Switch

  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten, 4 SFP poorten en 2 vaste en 2 optionele SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 128 Gbps 
  • Layer 3 managed switch 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link SafeStream TL-ER6120 image

TP-Link SafeStream TL-ER6120

Gigabit Dual-WAN VPN Router

  • Ondersteunt meerdere VPN protocollen waaronder IPsec en PPTP
  • Kan 100 LAN-to-LAN of Client-to-LAN VPN verbindingen maken
  • IPsec VPN doorvoersnelheid tot 373Mbps 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link SafeStream TL-ER6020 image

TP-Link SafeStream TL-ER6020

Gigabit Dual-WAN VPN Router

  • Ondersteunt meerdere VPN protocollen waaronder IPsec en PPTP 
  • Kan 50 LAN-to-LAN of Client-to-LAN IPsec verbindingen maken
  • IPsec VPN doorvoersnelheden tot 80 Mbps 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link SafeStream TL-R600VPN image

TP-Link SafeStream TL-R600VPN

Gigabit Broadband VPN Router

  • Ondersteunt meerdere VPN protocollen waaronder IPsec en PPTP
  • Kan 20 LAN-to-LAN of Client-to-LAN IPsec verbindingen maken
  • IPsec doorvoersnelheid tot 20 Mbps

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link SafeStream TL-R480T+ image

TP-Link SafeStream TL-R480T+

5-poorts Fast Ethernet Multi-Wan Router

  • Levert een NAT Througput van 95 Mbps 
  • Uitgerust met krachtige functies zoals DoS Defence, IM/P2P block en access control
  • Kan maximaal 30.000 concurrent users aan

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link SafeStream TL-R470T+ image

TP-Link SafeStream TL-R470T+

5-poorts Fast Ethernet Wan Router

  • Levert een NAT Througput van 95 Mbps 
  • Uitgerust met krachtige functies zoals DoS Defence, IM/P2P block en access control
  • Kan maximaal 10.000 concurrent users aan 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link Omada EAP110 image

TP-Link Omada EAP110

11n (Wi-Fi 4) Indoor Access Point

  • Levert doorvoersnelheden tot 300 Mbps
  • Uitgerust met 1 100 megabit ethernetpoort die 24V passieve PoE ondersteunt 
  • Ondersteund Quality of Service en Captive Portals om zo een goede gebruikerservaring te bieden

Bel voor de levertijd

0 EUR
TP-Link Omada EAP110-Outdoor image

TP-Link Omada EAP110-Outdoor

11n (Wi-Fi 4) Outdoor Access Point

  • Wi-Fi 4 Outdoor access point die doorvoersnelheden tot 300 Mbps levert
  • Uitgerust met één 100 Mbps passieve PoE ethernetpoort 
  • Geleverd met twee afneembare 3 dBi antennes 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link Omada EAP115-Wall image

TP-Link Omada EAP115-Wall

11n (Wi-Fi 4) Indoor Wall Access Point

  • Levert doorvoersnelheden tot 300 Mbps 
  • Uitgerust met één 100 megabit PoE ethernetpoort
  • Flexibele beheermogelijkheden

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link Omada EAP115 image

TP-Link Omada EAP115

11n (Wi-Fi 4) Indoor Access Point

  • Wi-Fi 4 access point die doorvoersnelheden tot 300 Mbps levert
  • Uitgerust met één 100 Mbps PoE ethernetpoort 
  • Beschikt over clustermodule waarmee 24 access points beheerd kunnen worden

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SL1218MP image

TP-Link TL-SL1218MP

16-poorts 100 Megabit PoE+ Switch met 2 gigabit poorten en 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 16 100 megabit PoE+ poorten, 2 gigabit poorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 7.2Gbps en een totaal PoE budget van 193W
  • Uitgerust met Port Priority Function en andere innovaties 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG1218MPE image

TP-Link TL-SG1218MPE

16-poorts Gigabit PoE+ Easy Smart Switch met 2 SFP poorten

  • Uitgerust met 16 gigabit PoE+ poorten en 2 SFP poorten
  • Levert een bandbreedte tot 36 Gbps en een PoE budget van 193W
  • Uitgerust met Port Priority Function en andere innovaties

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG116E image

TP-Link TL-SG116E

16-poorts Gigabit Easy Smart Switch

  • Uitgerust met 16 gigabit ethernetpoorten 
  • Levert een bandbreedte tot 32 Gbps 
  • Beschikt over uitgebreide functionaliteiten en innovaties 

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG108PE image

TP-Link TL-SG108PE

8-poorts Gigabit Desktop PoE Easy Smart Switch

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten waarvan 4 PoE leveren
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps
  • Beschikt over basis beheerfunctionaliteiten.

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG108E image

TP-Link TL-SG108E

8-poorts Gigabit Desktop Easy Smart Switch

  • Uitgerust met 8 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 16 Gbps
  • Easy smart switch met eenvoudige beheermogelijkheden

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG105E image

TP-Link TL-SG105E

5-poorts Gigabit Desktop Easy Smart Switch

  • Uitgerust met 5 gigabit poorten
  • Levert een bandbreedte van 10 Gbps
  • Beschikt over Port Mirroring , QoS, Vlan en andere uitgebreide functionaliteiten

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
TP-Link TL-SG105 image

TP-Link TL-SG105

5-poorts Gigabit Unmanaged Desktop Switch

  • Uitgerust met 5 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 10 Gbps
  • Uitgerust met energiebesparende innovaties waardoor u tot 72% op uw stroomverbruik bespaard

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

0 EUR
112 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact