• Geselecteerde
    producten
  • Annuleer Vergelijk

TP-Link

Sinds hun oprichting in 1996 is TP-Link uitgegroeid tot marktleider op de consumentenmarkt. Na experiment met Omada willen ze nu ook de Enterprisemarkt veroveren met Omada Pro. Deze alles-in-1 productfamilie bestaat uit indoor en- outdoor access points, switches, routers en controllers. Allen sluiten naadloos op elkaar aan voor de beste partnerervaring.

Advies? Bel: 030 - 65 85 125
130 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3
Omada Pro AP7650 image

Omada Pro AP7650

11ax (Wi-Fi 6) Outdoor Access Point

  • Gelijktijdig 2402 Mbps op de 5 GHz-band en 574 Mbps op de 2.4 GHz-band
  • Uitgerust met 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet Poort (uplink) + 3x 10/100/1000 Mbps Ethernet Poort (downlink
  • Te beheren in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro AP8635-I image

Omada Pro AP8635-I

11ax (Wi-Fi 6) Outdoor Access Point

  • Dual-band snelheden van 1.8 Gbps
  • Uitgerust met 1x 1 Gbps Ethernet poort
  • Te beheren in Omada SDN

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro AP9635 image

Omada Pro AP9635

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Gelijktijdig 2402 Mbps op de 5 GHz-band en 574 Mbps op de 2.4 GHz-band
  • Uitgerust met 1x Gigabit Ethernet poort
  • Te beheren in Omada SDN

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro AP9650 image

Omada Pro AP9650

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Gelijktijdig 2402 Mbps op de 5 GHz-band en 574 Mbps op de 2.4 GHz-band
  • Uitgerust met 1x Gigabit Ethernet poort
  • Te beheren in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro AP9670 image

Omada Pro AP9670

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Gelijktijdig 4804 Mbps op de 5 GHz-band en 574 Mbps op de 2.4 GHz-band
  • Uitgerust met 1x 2.5 Gigabit Ethernet poort
  • Te beheren in Omada SDN

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Wi-Fi 7!
Omada Pro AP9778 image

Omada Pro AP9778

11be (Wi-Fi 7) Indoor Access Point

  • Gelijktijdig 11520 Mbps op de 6 GHz-band, 5760 Mbps op de 5 GHz-band en 1376 Mbps op de 2.4 GHz-band
  • Uitgerust met 2x 10 Gbps Ethernet poorten
  • Te beheren in Omada SDN

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro G36 image

Omada Pro G36

Gigabit VPN Router

  • Bevat 1x Gigabit SFP WAN poort + 5x Gigabit RJ-45 WAN
  • Ondersteunt verschillende VPN protocollen, zoals SSL, Wireguard en OpenVPN</
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro G611 image

Omada Pro G611

VPN Router

  • Bevat 10x WAN poorten, waarvan 1x 10GE SFP+ WAN en 1x 10GE SFP+ WAN/ LAN
  • Ondersteunt verschillende VPN protocollen, zoals SSL, Wireguard en OpenVPN
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S4500-8GP image

Omada Pro S4500-8GP

PoE+ Gigabit Smart Switch

  • Bevat 4x PoE+ Gigabit poorten en 4x non-PoE Gigabit poorten
  • PoE Budget: 62 W
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S5500-16XF image

Omada Pro S5500-16XF

16-Poorts Full SFP+ L2+ Managed Switch

  • Bevat 16x volledige 10 GE SFP+ poorten. Goed voor 320 Gbps switching capaciteit
  • Uitgebreide L2 en L2+ features, zoals Static Routing, enterprise-level QoS en IGMP Snooping
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S5500-24F4XF image

Omada Pro S5500-24F4XF

SFP+ L2+ Managed Switch

  • Bevat 20x SFP Gigabit poorten + 4x SFP/ RJ-45 Combo poorten + 4x 10 Gbps SFP+ slots
  • Uitgebreide L2 en L3 features, zoals Static Routing en IGMP Snooping
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S5500-24GP4F image

Omada Pro S5500-24GP4F

L2+ PoE+ SFP Managed Switch

  • Bevat 24x Gigabit PoE+ poorten + 4x Gigabit SFP Slots
  • PoE Budget: 250 W
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S5500-48GP4F image

Omada Pro S5500-48GP4F

PoE+ Gigabit L2+ Managed Switch

  • Bevat 20x SFP Gigabit poorten + 4x SFP/ RJ-45 Combo poorten + 4x 10 Gbps SFP+ slots
  • Uitgebreide L2 en L3 features, zoals Static Routing en enterprise-level QoS
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S5500-48GP4XF image

Omada Pro S5500-48GP4XF

48 Poorts PoE+ Gigabit L2+ SFP+ Managed Switch

  • Bevat 48x PoE+ Gigabit poorten + 4x 10 Gbps SFP+ poorten
  • Uitgebreide L2 en L3 features, zoals Static Routing, enterprise-level QoS en IGMP Snooping
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Pro S5500-8XF image

Omada Pro S5500-8XF

8 Poorts Full SFP+ L2+ Managed Switch

  • Bevat 8x volledige 10 GE SFP+ poorten. Goed voor 160 Gbps switching capaciteit
  • Uitgebreide L2 en L2+ features, zoals Static Routing, enterprise-level QoS en IGMP Snooping
  • Te beheren met de Omada Pro controller

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP773 image

Omada EAP773

Wi-Fi 7 (11be) Access Point

  • Max. doorvoersnelheden van 574 Mbps (2.4 GHz), 2880 Mbps (5 GHz) en 5760 Mbps (6 GHz)
  • Bevat 1x 10 GbE poort
  • Compatibel met Omada SDN voor Cloud Management

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SG3428X-UPS image

TP-Link TL-SG3428X-UPS

24-poorts Gigabit L2+ Managed Switch

  • Bevat 24x RJ-45 poorten + 4x 10 Gbps SFP+ poorten + 1x RJ-45 Console poort + 1x Micro-USB Console poort
  • Ondersteuning voor onder andere IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP613 image

Omada EAP613

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Wi-Fi 6 access point
  • Doorvoersnelheden tot 1201 Mbps op de 5 GHz-band en 574 Mbps op de 2.4 GHz-band

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP690E HD  image

Omada EAP690E HD

11ax (Wi-Fi 6E) indoor access point

  • Wi-Fi 6E access point
  • Gebruik meerdere Omni Antennes tegelijkertijd (4x 6 GHz, 4x 5 GHz_1, 4x 5 GHz_2 en 4x 2.4 GHz) dankzij Quad-Band technologie

Levertijd ongeveer 4 weken

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Cloud-Based Controller image

Omada Cloud-Based Controller

Licentieduur van 5 jaar voor 1 apparaat

  • Beheer eenvoudig al uw Omada-access points, JetStream-switches en SafeStream-routers
  • Gebruiksvriendelijk dashboard voor realtime netwerkstatus, netwerkgebruik en verkeersverdeling

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Cloud-Based Controller image

Omada Cloud-Based Controller

Licentieduur van 3 jaar voor 1 apparaat

  • Beheer eenvoudig al uw Omada-access points, JetStream-switches en SafeStream-routers
  • Gebruiksvriendelijk dashboard voor realtime netwerkstatus, netwerkgebruik en verkeersverdeling

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada Cloud-Based Controller image

Omada Cloud-Based Controller

Licentieduur van 1 jaar voor 1 apparaat

  • Beheer eenvoudig al uw Omada-access points, JetStream-switches en SafeStream-routers
  • Gebruiksvriendelijk dashboard voor realtime netwerkstatus, netwerkgebruik en verkeersverdeling

Levertijd 1 tot 3 werkdagen

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SG2016P image

TP-Link SG2016P

16-poorts Gigabit PoE+ switch

  • Bevat 16x RJ-45 poorten waarvan 8x PoE+ ondersteunen
  • Bandbreedte is 16 Gbps

Levertijd ongeveer 4 weken

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link Archer MR500 image

TP-Link Archer MR500

4G+ LTE router

  • 4G+ Cat6 router
  • Doorvoersnelheden tot 300 Mbps
  • 1x Gigabit LAN + 1x Gigabit WAN/ LAN poort

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3452XP image

Omada TL-SG3452XP

48 poorts Gigabit PoE+ Managed Switch

  • Uitgerust met 48x Gigabit RJ45 poorten met PoE+ en 4x 10 Gbps SFP+ poorten  
  • Levert een brandbreedte tot 176 Gbps  
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2  en Layer 2+ functionaliteiten  

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SG3452X image

Omada TL-SG3452X

48 poorts Gigabit Managed Switch

  • Uitgerust met 48x Gigabit RJ45 poorten en 4x 10 Gbps SFP+ poorten  
  • Levert een brandbreedte tot 176 Gbps    
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2  en Layer 2+ functionaliteiten  

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-RP108GE image

TP-Link TL-RP108GE

8-poorts Reverse PoE Switch

  • Uitgerust met 7x PoE input en 1x PoE output
  • Bevat 1x DC output poort met ondersteuning voor 5V en 12V
  • Sterke metalen behuizing

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP650-Wall image

Omada EAP650-Wall

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelhelheid: 574 Mbps + 2402 Mbps
  • Bevat één gigabit ethernetpoort met ondersteuning voor PoE
  • Zeer geschikt voor wand-montage

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SX3206HPP image

TP-Link SX3206HPP

6 poorts Gigabit PoE++ Managed Switch

  • Uitgerust met 4x Gigabit RJ45 poorten met PoE++ en 2x 10 Gbps SFP+ poorten  
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2  en Layer 2+ functionaliteiten  
  • Centraal beheer is mogelijk via Omada SDN  

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada ER8411 image

Omada ER8411

Multi-WAN VPN Router

  • 1x SFP WAN/ LAN + 2x 10 Gigabit SFP+ (1 WAN, 1 WAN/ LAN)  
  • 8x Gigabit RJ45 WAN/ LAN  
  • Ondersteunt IPsec/PPTP/L2TP/OpenVPN  

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP610 Slim image

Omada EAP610 Slim

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 Mbps (2.4GHz) en 1200 Mbps (5GHz)
  • 1x Gigabit LAN-aansluiting
  • Zeer compact design: ø160 mm x 33.6 mm

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP653 Slim image

Omada EAP653 Slim

11ax (Wi-Fi 6) indoor access point

  • Doorvoersnelheid: 574 Mbps + 2402 Mbps  
  • Uitgerust met één Gigabit LAN poort met PoE ondersteuning  
  • Flexibele beheermogelijkheden met Omada SDN  

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP620 HD Slim image

Omada EAP620 HD Slim

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 Mbps (2,4 GHz) en 1201 Mbps (5 GHz)
  • Bevat 1x Gigabit Ethernetpoort met ondersteuning voor PoE+
  • Compatibel met Omada SDN

Pre-order

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SM5310-T image

TP-Link SM5310-T

Gigabit SFP+ RJ45 Module

  • Gigabit SFP Module met een doorvoersnelheid tot 10 Gbps
  • Eenvoudige implementatie op basis van plug-and-play
  • Volledig metalen behuizing voor lage EMI

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SM331T image

TP-Link SM331T

Gigabit SFP RJ45 Module

  • Voor 100 m bereik
  • Eenvoudige implementatie op basis van plug-and-play
  • Volledig metalen behuizing voor lage EMI

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-POE170S image

TP-Link TL-POE170S

PoE++ Injector Adapter

  • Voldoet aan de 802.3at/af/bt standaard
  • Uitgerust met 2 gigabit ethernetpoorten
  • Heeft een bereik tot 100 meter

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP650 Slim image

Omada EAP650 Slim

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelhelheid: 574 Mbps + 2402 Mbps
  • Bevat één gigabit ethernetpoort met ondersteuning voor PoE
  • Ultra-slim design

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link SM5220-3M image

TP-Link SM5220-3M

SFP+ DAC 10G

  • 10G SFP+ connector aan beide zijden
  • Ruimte voor 10 Gigabit Ethernet
  • 3 meter afstand

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5220-1M image

TP-Link TL-SM5220-1M

SFP+ DAC 10G

  • 10G SFP+ connector aan beide zijden
  • Ruimte voor 10 Gigabit Ethernet
  • 1 meter afstand

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP610-Outdoor image

Omada EAP610-Outdoor

11ax (Wi-Fi 6) Outdoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 + 1200 Mbps
  • 1x Gigabit ethernetpoort met ondersteuning voor 802.3at PoE+ en passieve PoE
  • Uitgerust met een weerbestendige IP67-behuizing.

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SM5110-LR image

TP-Link TL-SM5110-LR

10 Gigabit SFP+ Module Singlemode

  • Singlemode
  • Golflengte: 1310 nm
  • Compatibel met switches met 10G SFP+-poorten

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada EAP615-Wall image

Omada EAP615-Wall

11ax (Wi-Fi 6) Indoor Access Point

  • Doorvoersnelheid: 574 + 1201 Mbps
  • Vier Gigabit poorten, waarvan één downlink port, met ruimte voor PoE toegang
  • Slank ontwerp, 15 mm dik

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
Omada TL-SX3008F image

Omada TL-SX3008F

Layer 2+ managed JetStream switch

  • Uitgerust met 8 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 160 Gbps 
  • Volledige glasvezel switch

Bel voor de levertijd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SX105 image

TP-Link TL-SX105

Unmanaged desktop JetStream switch

  • Unmanaged desktop switch met 5x 10 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 106 Gbps 
  • Plug and play installatie en configuratie

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
TP-Link TL-SX1008 image

TP-Link TL-SX1008

Unmanaged desktop JetStream switch

  • Uitgerust met 8x 10 gigabit ethernetpoorten
  • Levert een bandbreedte tot 160 Gbps 
  • Plug-and-Play installatie en configuratie 

Voor 16:00 besteld, maandag bezorgd

0 EUR
 Toevoegen aan vergelijking
130 producten
Sorteer op
Aantal resultaten
1 2 3

Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact