TP-Link TL-SM311LM

Gigabit SFP module, Multi-mode


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM311LM

De TL-SM311 is een glasvezel Module Card.

Lees meer

Het apparaat vergroot de overdrachtsafstand en moet verbonden worden met een switch. De TL-SM311 heeft een 1,25G SFP transceiver met een 850nm Dual LC connector en is geschikt voor multimode glasvezelverbindingen

Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SM311LM
EAN: 0135501061

Merk: TP-Link

Lees meer



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact