TP-Link TL-SG1210P

10 gigabit-poorts unmanaged PoE+ JetStream Switch


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Wist u dat het mogelijk is om een TP-Link Digitale Spreekuur aan te vragen? Tijdens dit spreekuur kunt u één-op-één al uw vragen stellen aan Eric Mulder, Pre Sales Consultant B2B bij TP-Link. Plaats uw reservering

TP-Link TL-SG1210P

De TP Link TL-SG1210P is een 10 poorts Gigabit switch waarvan 8 poorten over PoE+ beschikken. De switch levert een bandbreedte tot 20 Gbps en beschikt over een totaal PoE budget van 63W

Lees meer

. De TL-SG1210P heeft geen beheermodule en is zonder configuratie gemakkelijk te installeren en is daardoor erg geschikt als u op zoek bent naar een gemakkelijke upgrade van de snelheid van uw netwerkserver of backbone connecties

JetStream Switches
De TL-SG1210P is onderdeel van het uitgebreide JetStream portfolio van TP-Link. De JetStream Switches staan bekend om hun hoge gebruiksgemak en uitstekende prestaties. Voor elk type gebruiker heeft TP-Link een geschikte switch. Van 5 tot en met 52 poorten met meerdere beheermogelijkheden. Voor de ervaren netwerkgebruiker zijn er de managed switches. Daarnaast zijn er de plug & play modellen voor wie op zoek is naar een betrouwbare en gemakkelijke manier om het bekabelde netwerk uit te breiden.

Features TP Link TL-SG1210P
  • 10 gigabit poorten waarvan 8 PoE+ leveren
  • Totaal PoE Budget van 41W
  • Plug And Play installatie en configuratie
  • Unmanaged Switch


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SG1210P
EAN: 6935364052980

Merk: TP-Link

Lees meer



Alternatieven

Omada TL-SG2008P

Omada TL-SG2008P

8-poorts Gigabit Layer 2+ Smart JetStream Switch waarvan 4 PoE+ ondersteunen

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Omada TL-SG2210P

Omada TL-SG2210P

8-poorts Gigabit Desktop PoE Smart JetStream Switch met 2 SPF poorten

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Omada TL-SG2210MP

Omada TL-SG2210MP

8-poorts Gigabit Desktop PoE Smart JetStream Switch

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Accessoires

Planet SFP Singlemode 1G

Planet SFP Singlemode 1G

1000Base-LX SFP Duplex (LC) Singlemode 10km

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Planet SFP Multimode 1G

Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact