TP-Link TL-SL2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Wist u dat het mogelijk is om een TP-Link Digitale Spreekuur aan te vragen? Tijdens dit spreekuur kunt u één-op-één al uw vragen stellen aan Eric Mulder, Pre Sales Consultant B2B bij TP-Link. Plaats uw reservering

TP-Link TL-SL2428P

De TP-Link TL-SL2428P is een 24 poorts 100 Megabit PoE+ switch. Daarnaast beschikt de TL-SL2428P over 4 gigabit poorten. Hierdoor levert de switch een bandbreedte tot 12.8 Gbps en een PoE budget van 250W.

Lees meer

De TL-SL2428P beschikt over Layer 2 en Layer 2+ functies zoals 802.1Q VLAN, QoS, IGMP Snooping en statistic routing.

Key Features TP-Link TL-SG2428P
  • Uitgerust met 24 100 Megabit PoE+ poorten en 4 gigabit poorten
  • Bandbreedte van 12.8 Gbps
  • Levert een PoE budget van 250 W
  • Uitgerust met Port Mirroring, QoS en Vlan
  • Quality of service ondersteuning: hiermee kunt u prioriteit geven aan de netwerkactiviteiten die u het belangrijkst vind
  • Geïntegreerde beveiligingsopties inclusief 802.1Q VLAN, poortbeveiliging en Storm Control biedt bescherming tegen Broadcast/Multicast/Unknown-unicast
  • Te beheren via GUI, CLI, SNMP en RMON
JetStream Switches
De TL-SG2428P is onderdeel van het uitgebreide JetStream portfolio van TP-Link. De JetStream Switches staan bekend om hun hoge gebruiksgemak en uitstekende prestaties. Voor elk type gebruiker heeft TP-Link een geschikte switch. Van 5 tot en met 52 poorten met meerdere beheermogelijkheden. Voor de ervaren netwerkgebruiker zijn er de managed switches. Daarnaast zijn er de plug & play modellen voor wie op zoek is naar een betrouwbare en gemakkelijke manier om het bekabelde netwerk uit te breiden.

Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SL2428P
EAN: 6935364030612

Merk: TP-Link

Lees meer



Alternatieven

Omada TL-SG2428P

Omada TL-SG2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Accessoires

Planet SFP Multimode 1G

Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact