TP-Link TL-SL2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch


Bel voor de levertijd

Wist u dat het mogelijk is om een TP-Link Digitale Spreekuur aan te vragen? Tijdens dit spreekuur kunt u één-op-één al uw vragen stellen aan Eric Mulder, Pre Sales Consultant B2B bij TP-Link. Plaats uw reservering

TP-Link TL-SL2428P

De TP Link TL-SL2428P is een 24 poorts 100 Megabit PoE+ switch. Daarnaast beschikt de TL-SL2428P over 4 gigabit poorten. Hierdoor levert de switch een bandbreedte tot 12.8 Gbps en een PoE budget van 250W.

Lees meer

De TL-SL2428P beschikt over Layer 2 en Layer 2+ functies zoals 802.1Q VLAN, QoS, IGMP Snooping en statistic routing.

JetStream Switches
De TL-SG2428P is onderdeel van het uitgebreide JetStream portfolio van TP-Link. De JetStream Switches staan bekend om hun hoge gebruiksgemak en uitstekende prestaties. Voor elk type gebruiker heeft TP-Link een geschikte switch. Van 5 tot en met 52 poorten met meerdere beheermogelijkheden. Voor de ervaren netwerkgebruiker zijn er de managed switches. Daarnaast zijn er de plug & play modellen voor wie op zoek is naar een betrouwbare en gemakkelijke manier om het bekabelde netwerk uit te breiden.

Features TP Link TL-SG2428P
  • Uitgerust met 24 100 Megabit PoE+ poorten en 4 gigabit poorten
  • Bandbreedte 12.8 Gbps
  • >
  • Levert een PoE budget van 250 W
  • Uitgerust met Port Mirroring, QoS en Vlan
  • Quality of service ondersteuning: hiermee kunt u prioriteit geven aan de netwerkactiviteiten die u het belangrijkst vind
  • Geïntegreerde beveiligingsopties inclusief 802.1Q VLAN, poortbeveiliging en Storm Control biedt bescherming tegen Broadcast/Multicast/Unknown-unicast
  • Te beheren via GUI, CLI, SNMP en RMON


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SL2428P
EAN: 6935364092597

Merk: TP-Link

Lees meer



Alternatieven

Omada TL-SG2428P

Omada TL-SG2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

OP = OP
TP-Link JetStream T1600G-28PS

TP-Link JetStream T1600G-28PS

24-poorts Gigabit PoE+ Smart Switch

Dit product is niet meer leverbaar
OP = OP
TP-Link JetStream T1600G-28TS

TP-Link JetStream T1600G-28TS

24-poorts Gigabit Smart Switch

Dit product is niet meer leverbaar

Accessoires

Planet SFP Copper module

Planet SFP Copper module

1000Base-T SFP RJ45 100m

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Planet SFP Multimode 1G

Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact