Omada TL-SG3428X

Layer 2+ managed JetStream switch uitgerust met 24 gigabit en 4 SFP+ poorten


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Wist u dat het mogelijk is om een TP-Link Digitale Spreekuur aan te vragen? Tijdens dit spreekuur kunt u één-op-één al uw vragen stellen aan Eric Mulder, Pre Sales Consultant B2B bij TP-Link. Plaats uw reservering

Omada TL-SG3428X

De TL-SG3428X is een Layer 2+ managed switch uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten en 4 10 gigabit SFP poorten. Hierdoor kan het apparaat een bandbreedte tot 128 Gbps.

Lees meer

De TL-SG3428X beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten zoals 802.1Q VLAN, Port Mirroring, Link Aggregation Control Protocol en IGMP Snooping. U ontvangt dan ook een uitgebreide hoeveelheid functionaliteiten tegen een uiterst gunstige prijs. Dankzij de uitgebreide beveiligingsfunctionaliteiten zoals IP-MAC-Port Binding, Port Security, Storm control en DHCP Snooping is uw netwerk ook goed beveiligd tegen de meeste cybersecurity bedreigingen. Daarnaast kunt u dankzij de Access Control List de toegang tot gevoelige netwerkbronnen ontzeggen door pakketten te weigeren op basis van het MAC-adres van de bron en de bestemming, het IP-adres, TCP / UDP-poorten en zelfs VLAN-ID. Bovendien ondersteunt de switch 802.1X-authenticatie. Daarnaast kunt u de TL-SG3428X gemakkelijk beheren. Het apparaat is speciaal ontworpen voor Omada SDN. Dit is het nieuwste beheerplatform van TP-Link waar u zowel uw access points, switches, gateways en cloud controllers kunt configureren, beheren en troubleshooten vanuit 1 centraal dashboard. Bovendien ondersteunt de switch ondersteunt verschillende gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals intuïtieve webgebaseerde grafische gebruikersinterface (GUI), industriestandaard Command Line

JetStream Switches
De TL-SG3428X is onderdeel van het uitgebreide JetStream portfolio van TP-Link. De JetStream Switches staan bekend om hun hoge gebruiksgemak en uitstekende prestaties. Voor elk type gebruiker heeft TP-Link een geschikte switch. Van 5 tot en met 52 poorten met meerdere beheermogelijkheden. Voor de ervaren netwerkgebruiker zijn er de managed switches. Daarnaast zijn er de plug & play modellen voor wie op zoek is naar een betrouwbare en gemakkelijke manier om het bekabelde netwerk uit te breiden.

Key Features TL-SG3428X >
  • Layer 2+ managed Switch
  • Uitgerust met 24 gigabit ethernetpoorten en 4 10 gigabit SFP poorten
  • Heeft een bandbreedte tot 56 Gbps
  • Levert een PoE budget van 384W
  • Gemakkelijke beheerfunctionaliteiten
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten zoals 802.1Q VLAN, Port Mirroring en IGMP Snooping
  • Uitgebreide beveiligingsfunctionaliteiten zoals IP-MAC-Port Binding, Port Security en Access Control List
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN
  • Fanless


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SG3428X
EAN: 6935364010522

Merk: TP-Link
Tags: Omada SDN

Lees meer



Accessoires

Planet SFP+ Multimode 10G

Planet SFP+ Multimode 10G

10Gbase-SR SFP+ Duplex SX - Multimode (OM3 / LC) 300m

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Planet SFP+ Singlemode 10G

Planet SFP+ Singlemode 10G

10Gbase-LR SFP+ Duplex LX - Singlemode (OS 2 / LC) 10 KM

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

TP-Link TL-SM5110-SR

TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact