Omada TL-SG3210XHP-M2

Layer 2+ managed JetStream switch


Uit voorraad leverbaar

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Omada TL-SG3210XHP-M2

De TL-SG3210XHP-M2 is een Layer 2+ managed switch uitgerust met 8x 2.5 gigabit PoE+ ethernetpoorten en 2 SFP+ poorten. Hierdoor kan het apparaat een bandbreedte tot 80 Gbps en een PoE budget van 240W leveren.

Lees meer

Dankzij de 2.5 gigabit ethernetpoorten kunt u de volledige snelheid van uw Wi-Fi 6 access points behalen. De TL-SG3210XHP-M2 beschikt daarnaast over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten zoals 802.1Q VLAN, Port Mirroring, Link Aggregation Control Protocol en IGMP Snooping. Dankzij verschillende, uitgebreide beveiligingsfunctionaliteiten zoals IP-MAC-Port Binding en Port Security is uw netwerk goed beveiligd tegen de meeste cybersecurity bedreigingen. Daarnaast kunt u dankzij de Access Control List de toegang tot gevoelige netwerkbronnen ontzeggen door pakketten te weigeren op basis van het MAC-adres van de bron en de bestemming, het IP-adres, TCP / UDP-poorten en zelfs VLAN-ID.

Key Features TL-SG3210XHP-M2
  • Layer 2+ managed Switch
  • Uitgerust met 8 2.5 Gigabit ethernetpoorten en 2 SFP+ poorten
  • Levert een bandbreedte tot 80 Gbps
  • Heeft een PoE budget van 240W
  • Gemakkelijke beheerfunctionaliteiten
  • Beschikt over een grote hoeveelheid Layer 2 en Layer 2+ functionaliteiten zoals 802.1Q VLAN, Port Mirroring en IGMP Snooping
  • Uitgebreide beveiligingsfunctionaliteiten zoals IP-MAC-Port Binding, Port Security en Access Control List
  • Speciaal ontworpen voor Omada SDN
Omada SDN
Het apparaat is speciaal ontworpen voor Omada SDN. Dit is het nieuwste beheerplatform van TP-Link waar u zowel uw access points, switches, gateways en cloud controllers kunt configureren, beheren en troubleshooten vanuit 1 centraal dashboard. Bovendien ondersteunt de switch verschillende gebruiksvriendelijke standaard beheerfuncties, zoals intuïtieve webgebaseerde grafische gebruikersinterface (GUI) en de industriestandaard Command Line.

JetStream Switches
De TL-SG3210XHP-M2 is onderdeel van het uitgebreide JetStream portfolio van TP-Link. De JetStream Switches staan bekend om hun hoge gebruiksgemak en uitstekende prestaties. Voor elk type gebruiker heeft TP-Link een geschikte switch. Van 5 tot en met 52 poorten met meerdere beheermogelijkheden. Voor de ervaren netwerkgebruiker zijn er de managed switches. Daarnaast zijn er de plug & play modellen voor wie op zoek is naar een betrouwbare en gemakkelijke manier om het bekabelde netwerk uit te breiden.

Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: TL-SG3210XHP-M2
EAN: 6935364030797

Merk: TP-Link
Tags: Omada SDN

Lees meer



Alternatieven

Omada TL-SG3428XMP

Omada TL-SG3428XMP

Layer 2+ managed JetStream switch

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Omada TL-SG3428X

Omada TL-SG3428X

Layer 2+ managed JetStream switch

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Omada TL-SG3210

Omada TL-SG3210

Layer 2+ managed switch

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Accessoires

Planet SFP+ Multimode 10G

Planet SFP+ Multimode 10G

10Gbase-SR SFP+ Duplex SX - Multimode (OM3 / LC) 300m

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Planet SFP+ Singlemode 10G

Planet SFP+ Singlemode 10G

10Gbase-LR SFP+ Duplex LX - Singlemode (OS 2 / LC) 10 KM

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

TP-Link TL-SM5110-SR

TP-Link TL-SM5110-SR

SFP+ module

Vandaag besteld, dinsdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact