TP-Link JetStream T2500G-10TS

8-poorts Gigabit L2 Managed Switch met 2 SFP poorten


Bel voor de levertijd

Wist u dat het mogelijk is om een TP-Link Digitale Spreekuur aan te vragen? Tijdens dit spreekuur kunt u één-op-één al uw vragen stellen aan Eric Mulder, Pre Sales Consultant B2B bij TP-Link. Plaats uw reservering

TP-Link JetStream T2500G-10TS

De TP-Link T2500G-10TS is Layer 2 managed JetStream switch met 8 Gigabit poorten.De switch is daarnaast uitgerust met 2 SFP poorten. Hierdoor levert de T2600-28TS een bandbreedte tot 20Gbps.

Lees meer

JetStream T2500G-serie
De TP-Link TP-Link T2500G-10TS is onderdeel van de JetStream 2500G-serie. Deze serie staat in het teken van krachtige L2 functies en uitgebreide beveiligingsmogelijkheden

Key Features TP-Link TP-Link T2500G-10TS
  • 8 10/100/1000Mbps poorten
  • 2 SFP poorten
  • L2 functies zoals 802.1Q VLAN, QoS, IGMP Snooping en statistic routing
  • Bandbreedte: 20Gbps
  • Quality of service ondersteuning: hiermee kunt u prioriteit geven aan de netwerkactiviteiten die u het belangrijkst vind
  • Uitgebreide beveiligingsopties inclusief 802.1Q VLAN, poortbeveiliging en Storm Control biedt bescherming tegen Broadcast/Multicast/Unknown-unicast
  • Te beheren via GUI, CLI, SNMP en RMON
  • Dit model heeft geen ventilatoren


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: T2500G-10TS
EAN: 1733502029

Merk: TP-Link

Lees meer



Alternatieven

Omada TL-SG2008P

Omada TL-SG2008P

8-poorts Gigabit Layer 2+ Smart JetStream Switch waarvan 4 PoE+ ondersteunen

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Omada TL-SG2210P

Omada TL-SG2210P

8-poorts Gigabit Desktop PoE Smart JetStream Switch met 2 SPF poorten

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Omada TL-SG2210MP

Omada TL-SG2210MP

8-poorts Gigabit Desktop PoE Smart JetStream Switch

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Accessoires

Planet SFP Multimode 1G

Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Planet SFP Singlemode 1G

Planet SFP Singlemode 1G

1000Base-LX SFP Duplex (LC) Singlemode 10km

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact