TP-Link JetStream T1600G-18TS

16-poorts Gigabit Smart Switch


Bel voor de levertijd

Wist u dat het mogelijk is om een TP-Link Digitale Spreekuur aan te vragen? Tijdens dit spreekuur kunt u één-op-één al uw vragen stellen aan Eric Mulder, Pre Sales Consultant B2B bij TP-Link. Plaats uw reservering

TP-Link JetStream T1600G-18TS

De T2600G-18TS is managed JetStream switch met 16 Gigabit poorten en 2 SFP poorten. Doordat de switch geen ventilatoren heeft, is hij erg stil en daardoor uitermate geschikt voor lawaaigevoelige omgevingen zoals kantoorruimtes, klaslokalen en conferentiezalen.

Lees meer

JetStream T1600G-serie
De TP-Link T1600G-18TS is onderdeel van de JetStream 1600G-serie. Deze serie bestaat uit managed gigabit switches voorzien van geïntegreerde L2 en L2+ functies zoals 802.1Q VLAN, QoS, IGMP Snooping en statistic routing. De switches kunnen eenvoudig en snel geïnstalleerd en configureert worden via het web-based Graphical User Interface (GUI), het industrially standard Command Line Interface (CLI) en SNMP (V1/2/3). Bovendien wordt Network Monitoring (RMON) ondersteund, waarmee u statusinformatie kunt inzien en daardoor alert kunt reageren op abnormale, bedreigende gebeurtenissen. Dit maakt de JetStream T1600G-serie een kosteneffectieve netwerkoplossing voor kleine en middelgrote bedrijven.

Key Features TP-Link T1600G-18TS
  • 16 10/100/1000Mbps poorten
  • 2 SFP poorten
  • L2 en L2+ functies
  • Bandbreedte: 32Gbps
  • Quality of service ondersteuning: hiermee kunt u prioriteit geven aan de netwerkactiviteiten die u het belangrijkst vind.
  • Geïntegreerde beveiligingsmogelijkheden inclusief 802.1Q VLAN, poortbeveiliging en Storm Control biedt bescherming tegen Broadcast/Multicast/Unknown-unicast
  • Te beheren via GUI, CLI, SNMP en RMON
  • Deze switch heeft geen ventilatoren en is daardoor erg stil


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: T1600G-18TS
EAN: 1732500402

Merk: TP-Link

Lees meer



Alternatieven

TP-Link TL-SG1218MPE

TP-Link TL-SG1218MPE

16-poorts Gigabit PoE+ Easy Smart Switch met 2 SFP poorten

Bel voor de levertijd

Omada TL-SG2428P

Omada TL-SG2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

TP-Link TL-SL2428P

TP-Link TL-SL2428P

24-poorts Gigabit PoE+ Smart JetStream Switch

Bel voor de levertijd

Accessoires

Canopii Cat6 flat patchcable

Canopii Cat6 flat patchcable

1.5 meter platte zwarte patchkabel met gepatenteerde transparante connector

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

CommScope Heliax AVA5RK-50

CommScope Heliax AVA5RK-50

CommScope Coax Kabel

Bel voor de levertijd

Planet SFP Multimode 1G

Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m

Vandaag besteld, donderdag bezorgd

Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact