Planet SFP Multimode 1G

1000Base-SX SFP Duplex (LC) Multimode 550m


Uit voorraad leverbaar

Voor 16:00 besteld, morgen bezorgd

Planet SFP Multimode 1G

SFP Module 1G Multimode LC Duplex tot 550 meter

Lees meer

Deze SFP 1G Multimode LC duplex module van Planet (MGB-SX) is geschikt voor de switches van TP-Link met een 1000BASE-SX / LX / BX SFP-interface. Deze SFP module heeft een bereik tot maximaal 550 meter. De SFP-transceiver is hot-pluggable en hot-swappable. U kunt de transceivers van / naar elke SFP-poort aansluiten en eruit trekken zonder dat u de switch hoeft uit te schakelen.

Key features Planet SFP Multimode 1G (MGB-SX)
  • Maximale overdrachtssnelheid van gegevens: 1000 Mbps
  • Maximaal bereik: 550 meter
  • Vezeloptische connector: LC
  • SFP-zendernorm: SX
  • Golflengte: 850 nm
  • Hot-pluggable en hot-swappable
  • Multimode glasvezelkabel (MMF) ondersteuning
  • Plug & Play
  • Compatible met de TP-Link switches met een 1000BASE-SX/LX/BX interface


Contact
Hulp nodig bij uw bestelling?
Wij zoeken graag samen met u naar de beste oplossing
030 - 65 85 125
Logistieke kracht
Voor 16.00 uur besteld, zelfde dag verzonden
Veilig betalen
Via iDeal, op rekening of betaal vooruit
Professional services
Ondersteuning in iedere fase van uw netwerkproject

Specificaties

Artikelnummer: Planet SFP Multimode 1G
EAN: 4711213686252

Merk: Planet

Lees meer



Veelgestelde vragen

Stel hier als eerste een vraag over dit product!



Networking

Specialized Products

Partnerservice

Contact